Репортаж The New York Times про військовий вишкіл мешканців Маріуполя


Американська газета The New York Times присвятила репортаж мешканцям Маріуполя, які готуються захищати місто у разі нападу російських військ.

Про це повідомляють Букви з посиланням на сайт TNYT.

Відео за посиланням.

Скріни з відео:

У репортажі видання демонструє військові тренування добровольців територіальної оборони Маріуполя. Чоловіки, жінки, і навіть підлітки, що раніше не брали до рук зброї, навчаються вести бойові дії у приміщеннях, вивчають структуру вогнепальної зброї та вибухових пристроїв.

“Вони живуть своїм життям: працюють на заводах, вчителями, економістами та бухгалтерами. Але якщо знадобиться і ці люди прийдуть захищати цю країну – вони вже знатимуть, що робити”, – розповів старший лейтенант ЗСУ Андрій Кібальнюк.

Ми їх більше навчаємо тактики бою в приміщенні, – розповідє інструктор.

Під час навчання зі збирання/розбирання автомата, військовослужбовець розповідає:

Це цивільна людина. Вона повинна руками відчути кожну деталь автомата. Аби в темноті чи при слабкому освітленні працювала пам’ять рук, щоб на дотик і по звуку клацання розуміти, де і як стала на місце деталь.

На навчаннях були присутні і підлітки.

Запропонували з дітьми прийти. Я вважаю, що мій син повинен розуміти військову справу. Приїхали. Все подобається, – розповідає батько.

Я працюю технологом на заводі Азовсталь. Я тут, тому що у мене молода дружина і двоє дітей. Це моя країна. І я готовий її захищати. Десь хвилювання присутнє, але я думаю, що впораюсь з ним, коли в моє місто буде прямувати ворог, – каже Імран Далцаєв.

Для довідки: війська територіальної оборони – це резервний компонент Збройних сил України. Їхня мета допомагати основним силам ЗСУ охороняти важливі об’єкти або кордон, чергувати на блокпостах або ж протидіяти диверсантам чи решті незаконних груп на своїй території.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *