Реанімаційне обладнання від Фонду Порошенка отримала Вінницька міська лікарня


Фонд Порошенка передав партію реанімаційного обладнання у Вінницьку міську лікарню N1.

Серед медапаратури – монітор пацієнта М50 з годинним акумулятором, шприцевий насос, відсмоктувач хірургічний, 30 пульсоксиметрів, 3 ларингоскопи, – передає пресслужба “ЄС”.

Завідувач інфекційним відділенням Анатолій Чорний зазначив, що лікарі зараз вкрай потребують підтримки та матеріально-технічного забезпечення.

«Ми дуже вдячні Фонду Петра Порошенка за надану допомогу. Вона своєчасна і потрібна людям, які зараз очікують – знадобиться це все чи ні. Краще б звісно, щоб все це не знадобилося зараз, але головне, що якщо все це знадобиться, то воно буде рятувати життя пацієнтам», – зауважив він.

«В першу чергу це пульсоксиметри, це обладнання, яке дозволяє визначити рівень кисню в крові і, враховуючи перебіг захворювання COVID19, перше, що у людей страждає, це насиченість крові киснем. Коли людина потрапляє у реанімаційне відділення, лікарям дуже важливо визначити кількість насиченості крові киснем. Саме це дають можливість робити пульсоксиметри, які в достатній кількості сьогодні поступають», – наголосив лікар Валерій Камінський, який очолює міський осередок партії «Європейська Солідарність» .

Оскільки купити нову медапаратуру зараз надзвичайно важко через величезний попит у світі, коштом Фонду Порошенка будуть відновлюватися наявні апарати штучної вентиляції легень, як це вже було зроблено для Київської лікарні швидкої допомоги. Там після оновлення повноцінно запрацювали десять апаратів ШВЛ.

Також сьогодні у Львові Микола Княжицький та Олег Синютка передали лікарні N8 апарат ШВЛ, який був оплачений коштом Фонду Порошенка. Комплекти реанімаційного обладнання від фонду Порошенка днями також надійшли у лікарні Львова, Дніпра та Одеси. А також медичне обладнання доставлене в епіцентр боротьби з коронавірусом на Тернопільщині.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *