Ракетний катер “Прилуки” знову в строю після проведеного ремонту


Після ремонту вийшов з Миколаївського Суднобудівного Заводу на бойову службу ракетний катер “Прилуки”, – передає Миколаїв – місто корабелів.

Нагадуємо: В Україні розвели мости: Ракетний катер «Прилуки» зайшов в акваторію ДП «Миколаївський суднобудівний завод» для проведення ремонту (відео).

У вересні 2018 року ракетний катер Р153 “Прилуки” зайшов на Миколаївський Суднобудівний Завод для продовження ремонту.

Попередній ремонт катеру проводився на заводі в 2015-2016 роках, але з-за непрофесійних дій тодішнього керівництва заводу роботи завершено не було… Наразі на МСЗ працює професійна команда, що здатна забезпечити якісний ремонт кораблів ВМСУ й вивести завод з кризи, – йдеться в повідомленні.

 

Трохи бойової історії славетного катеру.

20.03.2014 р. на кораблі був спущений прапор ВМС України, та піднятий прапор ВМФ Росії. Був відбуксований в Карантинну бухту Севастополя.

11.04.2014 р. ракетний катер «Прилуки» без розпізнавальних прапорів був виведений із Севастополя російськими буксирами за межі 12-ти мильної територіальної зони, де був переданий українському цивільному буксиру «Бакай» для буксирування в Одесу.

11 вересня 2015 року катер приймав участь в активній фазі навчань «Сі-Бриз 2015».

На початку квітня 2017 року залучався до спільних тренувань типу PASSEX з кораблями Військово-Морських Сил Турецької Республіки фрегатом TCG «GAZIANTEP» і корветом TCG «HEYBELIADA».

В останній день 2017 року в Чорному морі спільними діями Військової контррозвідки СБУ, ВМС ЗСУ та Держприкордонслужби за контрабанду було затримано судно під прапором Танзанії.
ракетний катер «Прилуки» розпочав його переслідування. З’ясувавши безперспективність спроби втечі від українського військового катеру, судно вийшло на зв’язок та було опитано згідно з процедурами, встановленими міжнародним морським правом. Проте, судно-порушник вимоги зупинитися не виконало. З метою примушення до припинення протиправних дій ракетний катер «Прилуки» відкрив попереджувальний вогонь з артилерійської установки по курсу судна, яке було зупинено та відконвойовано до порту Одеса.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *