Райський куточок: Під Києвом зацвіло тюльпанове море (відео)


Понад мільйон тюльпанів висадили ще восени, аби у квітні зачарувати неймовірною красою… якби не карантин.

Неподалік Києва, у селі Копилів Макарівського району, на площі, як 300 футбольних полів, розташований Добропарк – місце, де наразі знаходяться квітучі та ароматні галявини, а в майбутньому буде сучасний дендропарк з розвагами для всієї сім’ї. Ще восени садівники висадили 1 200 000 тюльпанів. Планувалося 24 квітня відкрити парк для відвідування, бо саме тоді зацвіло поле тюльпанів. Але через карантин все скасувалося, повідолмяє Знай.ua.

30 квітня та на 1 травня у Добропарк запросили представників ЗМІ, аби показати красу тюльпанів, які через тиждень-два вже відцвітуть. Якщо карантин і закінчиться 11 травня, відвідувачі навряд чи встигнуть побачити цвітіння.

Як розповіла куратор проєкту Добропарк Надія Тутенко, на полі висадили понад 80 сортів тюльпанів і близько 20 різних відтінків. 

“Є пізні сорти, є – ранні, щоб поле квітнуло певний період часу. Висадка голландського типу, тобто це такі лінії в монокольорі, а декілька кольорів створюють таку гарну весняну веселку. Є і мікси – ми зробили кругові міксові клумби. Висаджували близько 30 садівників. Минулої осені десь місяць готувалася територія. Ми готувалися завчасно і хотіли відкрити цей проєкт полем тюльпанів”, – пояснила Тутенко. 

Попри те, що Добропарк ще офіційно зачинений, серед відвідувачів були не тільки представники ЗМІ, а й ті, хто “вирвався” на свободу, аби встигнути побачити поле тюльпанів. На вході не змогли відмовити бажаючим. 

“Цей проєкт має план на перші п’ять років. Це поетапна розбудова території. Наступний наш проєкт буде з азаліями і бегоніями – ми будемо просуватися в бік першого озера, яке найближче до поля тюльпанів. Ми дали йому назву озеро Моне, тому що там будуть вирощуватися латаття різних сортів. Саме там у нас буде найбільш масштабна і яскрава локація з арт-об’єктами в квітах петунії та азалії. А в найближчі роки в проєкті є створення парку Динозаврів, очистка всіх озер, тому що на території їх вісім, і ми хочемо зробити купальні озера, для риболовлі, оглядові, як озеро Моне з ліліями. Буде розміщена тут також зона розваг, зона атракціонів для дітей”, – розповіла куратор проєкту Добропарк Надія Тутенко. 

Також на території парку буде розташоване кемпінг-містечко. Наразі вже встановлений перший еко смарт будиночок біля озера. Тобто сім’я за бажанням зможе взяти в оренду на вихідні такий будиночок, щоб порибалити та відпочити. 

Тут можна буде взяти в оренду велосипеди та самокати. Також буде окрема ділянка для пікніка та фудкорти. 

Дістатися у парк не складно – від метро Житомирська ходитимуть автобуси вартістю 8 грн. Вхід на територію для дорослих 50 грн, для школярів – 40 грн, пенсіонерам – 30 грн, учасникам АТО/ООС – безкоштовно.

Ось таке планування має Добропарк:

Добропарк частина 2 ;)Де знайти:https://www.google.com/maps/place/Dobropark/@50.4190623,29.9325903,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x472b47784ecabf0d:0x693e5fa0f127154e!8m2!3d50.4190623!4d29.934779#Копилів#Добропарк

Posted by Володимир Крижевський on Tuesday, April 28, 2020

На наступний рік на цій території планують висадити три мільйони квітів, тож саме це поле тюльпанів може стати найбільшим в Україні і  потрапити у книгу рекордів.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *