Qatar Airways перша авіакаомпанія, яка залучає на рейси до Києва “лайнер мрії” Boeing 787


Qatar Airways поставить на рейси між Дохою і Києвом далекомагістральний літак нового покоління Boeing 787-8, відомий також як «лайнер мрії».

Він почне польоти в Україну з 29 березня 2020 року, коли набуде чинності літній розклад польотів, і буде обслуговувати денні рейси авіакомпанії QR 295/QR 296 замість літаків A320 і A330, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на avianews.com.

Особливістю Boeing 787-8 є великі ілюмінатори, які затемняються за допомогою кнопки, великі полки для ручної поклажі, підтримка більшої вологості повітря і тиску, який близький до тиску на землі.

Qatar Airways експлуатує свої «лайнери» мрії у 2-класному компонуванні на 254 крісла. У бізнес-класі сидіння розташовані за схемою 1 + 2 + 1, що забезпечує кожному пасажиру вільний доступ в прохід. Крісла розкладаються в повноцінне горизонтальне ліжко, довжина якого становить близько 2 метрів.

Крісло бізнес-класу на борту Boeing 787-8 Qatar Airways. фото авіакомпанії

В економ-класі компонування передбачає розміщення за схемою 3 + 3 + 3 з кроком від 30 до 31 дюйма. Незалежно від класу, всі крісла оснащені екранами індивідуальної розважальної системи. Також крісла в обох класах мають електричні розетки для підзарядки мобільних пристроїв.

Салон економ-класу в Boeing 787-8 Qatar Airways. фото авіакомпанії

Детальніше побачити салон «лайнерів мрії» Qatar Airways можна на картах Google.

За заявою Qatar Airways, всі її Boeing 787-8 оснащені системою Oryx One Communications, яка дозволяє під час польоту використовувати мобільний зв’язок і виходити в інтернет через бортову бездротову мережу Wi-Fi.

Авіакомпанія стане першою, яка залучить на регулярній основі тип Boeing 787-8 на рейсах в Україну. У 2012 році кілька пробних рейсів до Києва з Варшави на Boeing 787-8 зробила польська авіакомпанія LOT в рамках введення даного типу в комерційну експлуатацію.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *