Прикордонники випробували нові швидкісні катери українського виробництва “Бріги”


Нові спеціалізовані малі катери українського виробництва для відділів спеціальних дій Одеського та Маріупольського загонів морської охорони пройшли ходові випробування та поповнили корабельно-катерний склад морських прикордонників

На ходових випробуваннях “Бріги” продемонстрували швидкість від 32 до 35 вузлів (близько 70 км/год), залежно від завантаження, передає Еспресо.TV з посиланням на пресслужбу прикордонників.

Зазначається, що виграло тендер на будівництво катерів для спецпідрозділу морських прикордонників харківське підприємство “Бріг ЛТД“, яке вперше реалізувало проект мілітарі-співпраці. Компанія виробляє товари для активного відпочинку і спорту.

Малі катери оздоблені стаціонарним дизельним двигуном, мають запас пального понад 300 літрів, максимально можуть вмістити 11 бійців, прийняти на борт в загальному 1500 кг, тобто збільшену штурмову групу в повному екіпіруванні та озброєнням.

Важливо, що ці катери оснащені спеціальним трапом для підняття водолаза, що дозволить проводити підводні огляди суден, наприклад, на рейдових стоянках або у відкритому морі до заходу судна в порт.

А також, в комплекті з катером поставлений трейлер для наземного транспортування катеру. Таким чином, спецпідрозділ має підвищену мобільність і може переміщуватися для точкових дій на різних ділянках узбережжя та різних водоймах прикордоння.

Бійці спецпідрозділу безпосередньо брали участь у прийманні катерів та у випробувальних маневрах, перевіривши на собі всі заявлені характеристики.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *