“Причини загибелі військового невідомі” – Хто це зробив разом?


Епоха пошани кожного Захисника в минулому? Підняття престижу Української Армії, посилення бойового духу, першочергове завдання влади підвищувати побутові умови військовослужбовців, реформа харчування за стандартами НАТО. Все це в минулому? Бо війна в головах закінчена?

“Доборолись” до того, що тепер, як на Московщині, потрібно цілі журналістські розслідування проводити, аби дізнатись від чого “перестало битись серце” військовослужбовця.

Наших Героїв ховають з “невстановленими причинами загибелі”.

Вони захищають твій дім, їх привозять додому в домовинах, їхні сім’ї сиротіють назавжди. А ти не знаєш (чи не хочеш чути?), що їх вбив російський агресор. Бо солодкі промови про примарний мир миліші.

3 жовтня у Славуті в останню путь провели майора Центру спеціальних операцій “Альфа” Володимира Фомюка.

“За інформацією виконавчого комітету Славутської міської ради, в зоні проведення ООС перестало битися серце 33-річного славутчанина Володимира Фомюка. Причини загибелі офіцера не повідомляють, посилаючись на те, що офіційної інформації немає”, – передає Поділля News.

Під час “всеосяжного перемир’я” такі повідомлення, від яких огортає лютий сором ЗА НАРОД, регулярні. Нещодавно ми повідомляли про Воїна, якого теж ховали з “невстановленими причинами смерті”.

ПОПРИ “ВСЕОСЯЖНЕ” ПЕРЕМИР’Я НА ДОНБАСІ ЗАГИНУВ УКРАЇНСЬКИЙ СОЛДАТ (ВІДЕО)

Епоха то закінчилась, як нам обіцяли бігборди. Але яка настала?

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *