ProZorro.Продажі це круто: 1 м² на Площі Ринок у Львові продався дорожче ніж 1 м² на Мангеттені


Чому ProZorro.Продажі це круто? Ось, наприклад, Max Nefyodov вразило, що система дала можливість Львівській міськраді продати 1 кв. м. об’єкта на Площі Ринок за $16,6 тис., що вище середньої вартості на Нью-Йоркському Мангеттені, – повідомляє Мінекономрозвитку.

Загалом же прозорі аукціони принесли державі понад 12 млрд грн! По малій приватизації за 4 місяці фактично відбулось 437 успішних аукціонів. Завдяки цьому держава отримала майже 600 млн грн.

А ще ProZorro.Продажі – це оренда землі, об’єктів комунальної власності, продаж активів збанкрутілих банків, державних підприємств та багато всього іншого. Всі торги проходять за умов вільної конкуренції, яка забезпечує встановленню ринкової ціни об’єкту.

Чому ProZorro.Продажі це круто? Ось, наприклад, Max Nefyodov вразило, що система дала можливість Львівській міськраді продати 1 кв. м. об’єкта на Площі Ринок за $16,6 тис., що вище середньої вартості на Нью-Йоркському Мангеттені.Загалом же прозорі аукціони принесли державі понад 12 млрд грн! По малій приватизації за 4 місяці фактично відбулось 437 успішних аукціонів. Завдяки цьому держава отримала майже 600 млн грн.А ще ProZorro.Продажі – це оренда землі, об’єктів комунальної власності, продаж активів збанкрутілих банків, державних підприємств та багато всього іншого. Всі торги проходять за умов вільної конкуренції, яка забезпечує встановленню ринкової ціни об’єкту.Хочете знати більше? Тоді мерщій за посиланням: http://bit.ly/2FrCFEF. Тут Максим Нефьодов в ефірі 5 канал розповідає про здобутки системи та наші плани на 2019.Степан Кубів Øleksii Sobolev

Posted by Міністерство економічного розвитку і торгівлі України on Tuesday, January 15, 2019

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *