ПРОВОДИМО СВОЮ ЕКСПЕРТИЗУ ФОТОГРАФІЙ ВІКТОРІЇ КОТЕЛЕНЕЦЬ та конвоїрки Сухової (Частина 1)


Центр Миротворець за допомогою системи розпізнавання NeuroIDentigraf вирішив наочно показати громадськості результати своєї експертної оцінки і досліджень, які доводять, що незаконно і безпідставно кинута за грати громадянка України не має ніякого відношення до дій, які їй інкримінуються і не є тією особою, злочини якої на неї хочуть повісити слідчі.

Маємо надію, що ті слідчі Національної поліції та експертка, за результатами фальсифікацій яких Вікторія Котеленець була кинута за грати, згодом будуть жорстко покарані.

Отже, на даний час у розпорядженні Центру “Миротворець” знаходиться два набори фотографій облич Вікторії Котеленець та конвоїрки Ольги Сухової, остання, як ми встановили, і є тією конвоїркою що брала участь у т.з. “параді” полонених у серпні 2014 року. Всі фотографії зроблені в різні роки і мають приблизно однакову якість і роздільну здатність.

В цій частині за допомогою системи розпізнавання облич NeuroIDentigraf шляхом порівняння ми доведемо, що в наборі фотографій Вікторії Котеленець знаходяться саме її фотографії, а в наборі фотографій конвоїрки Ольги Сухової – її фотографії.

Порівняння набору фотографій Вікторії Котеленець.
Порівняння набору фотографій конвоїрки Ольги Сухової

Таким чином: в наборі фотографій Вікторії Котеленець знаходяться саме фотографії Вікторії, а в наборі фотографій конвоїрки Ольги Сухової – фотографії конвоїрки.

В наступній частині за допомогою системи розпізнавання NeuroIDentigraf ми доведемо, що Вікторія Котеленець та конвоїрка Сухова різні люди. (хоча це, навіть після візуального порівняння двох наборів фотографій, вже очевидно і видно неозброєним оком).

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *