Протиповітряна оборона ООС здатна за один залп знищити 160 засобів повітряного нападу


В Об’єднаних силах перебуває стільки зенітно-ракетних засобів, які за один залп здатні знищити біля 200 засобів повітряного нападу з ефективністю ураження 0,8, тобто близько 160 засобів повітряного нападу за один залп буде знищено – зазаначив Сергій Наєв.

✅ С-300
✅ Бук-М1
✅ Оса-АКМ
✅ 2С6 Тунгуска
✅ Стріла-10

В Об’єднаних силах відбулись широкомасштабні навчання з протиповітряної оборони, повідомляє Ukraine News з посиланням на прес-центр штабу Об’єднаних сил.

За інформацією, здобутою розвідкою Об’єднаних сил, минулого тижня на території Ростовської області Російської Федерації, за 20 кілометрів від державного кордону України, було проведено навчання з наведення стратегічної авіації для ударів по наземним цілям.

За наказом Командувача об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва, в суботу, 13 квітня, відбулись навчання, в яких взяли участь літаки винищувальної авіації, а також підрозділи зенітних ракетних військ – від зенітно-ракетного комплексу С-300 до підрозділів, що мають на озброєнні зенітно-ракетні комплекси “Бук-М1”, “Оса-АКМ”, “Стріла-10”, 2С6 “Тунгуска”, ПЗРК і зенітні установки ЗУ-23-3.

На окремій ділянці полігону була побудована багаторівнева система протиповітряної оборони.
Відомості про засоби повітряного нападу здобувала та надавала на пункт управління система радіотехнічних військ, у складі якої були задіяні і комплекси українського виробництва. Зокрема, радіолокаційна станція 19Ж6 та Р-18 “Малахіт”.

В ході навчань підрозділи Об’єднаних сил відпрацювали питання виявлення, супроводження, знищення повітряних цілей, здійснення маневру у нові позиційні райони, ведення вогню по повітряному противнику із засідок.

Також відбулись практичні пуски ракет та ведення вогню гарматним озброєнням по повітряних цілях.
Підсумки навчань підтвердили високу ефективність системи протиповітряної оборони Об’єднаних сил.

Особовий склад пунктів управління, льотчики винищувальної авіації, розрахунки зенітко-ракетних комплексів та радіолокаційних станцій впоралися із завданням на “відмінно”. Повітряний простір Об’єднаних сил під надійним контролем.

Рухаємось далі!

Разом переможемо!

Слава Україні! – йдеться в повідомленні прес-центру штабу Об’єднаних сил.


https://www.facebook.com/pressjfo.news/videos/2233866630197177/

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *