Програму імпортозаміщення виконує Луцький “Мотор”, який розширює виробництво комплектуючих до авіаційних двигунів


На ДП “Луцький ремонтний завод “Мотор”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, успішно освоїли виробництво 5,5 тисяч деталей до авіаційних двигунів. У відповідності до програми імпортозаміщення на підприємстві відбувається поетапне освоєння нового виробництва та збільшення виробничих потужностей. Йдеться, насамперед, про деталі, які найбільш часто замінюються на авіадвигунах і є необхідними при кожному ремонті, – повідомляє прес-служба УкрОборонПрому.

Згідно з цьогорічним фінансовим планом ДП “Мотор” передбачено на закупівлю нового обладнання, спеціального оснащення та технічної документації на нову продукцію близько 120 мільйонів гривень.

Луцький “Мотор” – унікальне підприємство, яке проводить повний комплекс робіт з капітального ремонту авіадвигунів, включно з капітальним ремонтом агрегатів паливної автоматики та електроагрегатів. Крім вітчизняного замовника, є і іноземні партнери, серед яких окремі країни-члени НАТО.

Наразі на заводі працює понад 1200 фахівців. У 2017 році середньомісячна заробітна плата на підприємстві становила 12 710 гривень, у першому півріччі поточного року вона збільшилася до 13 737 гривень. До державного та місцевого бюджетів за минулий рік підприємством сплачено 234 мільйони гривень податків.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.