Проекти ДніпроОДА: Подяка усім платникам податків і реформі Децентралізації


Результатами реформи децентралізації, зокрема у сфері охорони здоров’я поділився у Facebook голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

За три з половиною роки ми побудували і відкрили в Дніпрі три сучасні корпуси дитячих обласних лікарень. Це корпус обласної дитячої поліклініки з неонатальним відділенням для порятунку новонароджених, а також педіатричний і Хірургічний корпуси лікарні імені Руднєва, – написав він.

Очільник області додав:

Тільки в 2018 році ми побудували і реконструювали в Дніпропетровській області 16 медичних установ, закупили 44 одиниці найсучаснішого медичного обладнання, яке вже передано лікарням нашої області. І це тільки початок! Спасибі всім платникам податків і реформі Децентралізації.
#Команда_Порошенко
#Дніпропетровська_Область

Больницы в Днепропетровской области

За три с половиной года мы построили и открыли в Днепре три современных корпуса детских областных больниц. Это корпус областной детской поликлиники с неонатальным отделением для спасения новорожденных, а также Педиатрический и Хирургический корпусы больницы имени Руднева.Только в 2018 году мы построили и реконструировали в Днепропетровской области 16 медицинских учреждений, закупили 44 единицы самого современного медицинского оборудования, которое уже передано больницам нашей области.И это только начало! Спасибо всем налогоплательщикам и реформе Децентрализации.#Команда_Порошенко#Днепропетровская_Область

Posted by Валентин Резніченко on Thursday, January 17, 2019

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.