Продавати Фуджі в Азії —продавати ескімосам ескімо: Але українське яблуко все ж підкорило азійські ринки


Вирощені в Україні яблука сорту Фуджі мають добрі перспективи для експорту в країни Південно-Східної Азії, повідомляє AgroReview.

Як повідомив керівник ТОВ «АУСП-Фрут» Володимир Гуржій, великі обсяги яблука цього сорту споживають саме в Південно-Східній Азії, а от до інших регіонів їх можна продавати лише у дуже обмеженій кількості. Утім, щоб український Фуджі зміг підкорити цей ринок, «АУСП-Фрут» довелося докласти значних зусиль. Зокрема, керівник компанії зазначив:

«Торгувати сортом Фуджі в Азії було нелегко. Річ у тім, що продавати Фуджі на азійські ринки — це усе одно, що продавати ескімосам ескімо узимку, — зазначив Володимир Гуржій. — Під час перших наших поставок Фуджі до Південно-Східної Азії на нас усі дивилися великими очима й казали: не можна продавати Фуджі у країни, де Китай диктує моду, і де усі звикли, що Фуджі може бути лише китайський.

Та ми цей менталітет перепрограмували, й те, що Фуджі можуть постачати з північної півкулі, і що він український, азійці уже потроху усвідомили».

Довідка

Компанія ТОВ «АУСП-Фрут» спеціалізується на агрегуванні й експорті великих партій українського десертного яблука та інших продуктів у фреш-сегменті. На міжнародному ринку вона відома під назвою USPA Fruit й працює з українським яблуком уже три сезони поспіль: перший проданий нею урожай дозрів 2017 року.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *