Про Центр “Миротворець” та результати його діяльності


Центр “Миротворець” створено у березні 2014 року, коли на нашу Державу було здійснено військову агресію з боку росії. Коли росія напала і захопила в нашої суверенної незалежної держави частину територій. Коли нашим військовим, прикордонникам, співробітникам Служби безпеки, розвідникам, які фізично стали на захист нашої країни, просто не вистачало часу і сил, щоб акумулювати людей та засоби для проведення тієї копіткої і виснажливої роботи, якою зайнявся Центр «Миротворець».

Згодом при інформаційній підтримці волонтерів Центру «Миротворець» було створено однойменний сайт, який сьогодні є також незалежним, недержавним засобом масової інформації.

І по сьогодні Центру допомагають сотні людей навіть з окупованих агресором територій. Також допомагають іноземні громадяни. Дуже значною свого часу була допомога і наших деяких політиків, з різних політичних сил і таборів. Тих, кому зовсім не байдужа була доля рідної Країни.

Коли Україна опинилася в біді – всі вони консолідувалися навколо однієї цілі і однієї мети – зберегти незалежність Країни, зберегти її суверенітет, цілісність і , що найважливіше, – забезпечити безпеку наших громадян.

На сайті «Миротворець» станом на жовтень 2019р. зафіксовано:
Більше 30 000 російських військових злочинців, які вбивали і продовжують вбивати громадян УКРАЇНИ. Ідентифікованих, з фото, з документами, з локацією військових частин і т.ін.
Більше 70 000 терористів, бойовиків, найманців, учасників незаконних збройних формувань і приватних армій, підконтрольних російському агресору.
Близько 40 000 затятих порушників державного кордону України.
Більше 44 000 зрадників Батьківщини, які порушили Присягу і перейшли на бік російських загарбників і контрольованих та фінансованих ними терористичних організацій.
Більше 6000 антиукраїнських пропагандистів та посібників російського агресора, які беруть участь в інформаційній війні, організованій загарбником проти України, виправдовують агресію і військові злочини росії та її громадян.
• Багато інших категорій осіб, дії яких мають явні ознаки злочинів та правопорушень, і спрямовані на підрив Державного суверенітету та територіальної цілісності України.
• інформація з сайту «Миротворець» використовується в судах України на всіх стадіях судового провадження – від початку досудового розслідування до винесення обвинувального вироку бойовикам, найманцям, військовим злочинцям.

Центр «Миротворець» не просто ресурс з прізвищами і іменами тих, в чиїх діях присутні беззаперечні ознаки злочинів та правопорушень. Це ще й багато інших суспільно-важливих та інформаційних проектів.

Це і радіо «Миротворець», де зібрано більше 1000 прекрасних сучасних і ретро українських пісень, музики різних стилів та жанрів. Музики, яка є складовою нашої культури, нашої історії. Музики і пісень, які надихають, від яких отримуєш насолоду і яка вже звучить в кожному куточку нашої Держави і не тільки.

Це і проект «MYROTVORETS NEWS», де публікуються матеріали багатьох досліджень і операцій, проведених колективом Центру.

.

Це і проект «Ukraine now», де за два останніх роки зібрано і опубліковано більше 6000 матеріалів. Не просто інформації, а змістовних життєстверджуючих новин виключно про досягнення нашої країни під час російської агресії, про процеси державотворення в країні, про новації, відкриття та здобутки, ракетобудування, оборонну сферу, про нові заводи, про побудовані і відкриті підприємства, великі і маленькі, про досягнення в промисловості і аграрному секторі, науці, техніці, медицині, про успіхи наших громадян в різних сферах життя і діяльності.

Це і проект «ІDentigraF» – Система розпізнавання облич, яку створювали всім світом. Гроші на обладнання збирали по копійках. Люди надсилали їх зі всіх континентів нашої планети. З більше ніж із 40 країн світу. Свій вклад в розробку цього проекту внесли і наші державні діячі і політики, вони теж допомагали, хто чим міг. Створена і впроваджена в експлуатацію у 2017 році Система дозволяє по обличчю ідентифікувати осіб, які вчиняли злочини проти України і її громадян, бо в Центрі «Миротворець» є найбільший банк таких осіб – більше 2 000 000 фото.

Це і проект – «SEA KRIME», де волонтерами Центру фіксуються злочини проти державного суверенітету і територіальної цілісності України, пов’язані з незаконними судозаходами в окупований російськими загарбниками Крим. Зараз на сайті «Миротворець» опубліковано сотні журналістських розслідувань щодо цих питань і ми достеменно знаємо, що ними користуються Державні органи України. І не тільки.

Лише уявіть собі, на який ризик для свого життя, заради України, йдуть люди на окупованих російськими загарбниками територіях, щоб через Центр “Миротворець” передати важливу інформацію в Державні інституції України. В тих умовах – це Подвиг. Ми пишаємося, що своєю багаторічною діяльністю заслужили таку довіру людей. Ми пишаємося, що такі люди в нашій країні є.

Проте, всі роки, поки Україна веде визвольну боротьбу проти росії, Центр «Миротворець», як кістка в горлі, заважає лише російському агресору, його посібникам, зрадникам Батьківщини і виключно противникам цілісної і незалежної суверенної України всередині нашої Держави. Лише вони постійно піднімають питання про знищення “Миротворця” у будь-який спосіб.

Джерелом всієї негативної і неправдивої інформації щодо діяльності Центру, яка масовано розповсюджується в інформаційному просторі, є виключно пропагандистська машина російського агресора. Її месиджі ретранслюються та тиражуються всіма можливими засобами і каналами.

І це не дивно, адже Центром «Миротворець» зафіксовані і оприлюднені для всього цивілізованого світу беззаперечні докази і свідоцтва про військову присутність країни агресора росії на території суверенної України, про військові злочини країни агресора. Про злочини російських військових та російських найманців, створених нею терористичних угруповань і організацій проти громадян України, миру та безпеки людства.

Центр «Миротворець» здійснює свою діяльність у суворій відповідності до діючого законодавства України і міжнародних нормативно-правових актів, ратифікованих нашою державою.

Перелік міжнародних і вітчизняних нормативно-правових документів розміщено на однойменному сайті в Розділі «Про Центр. Підстави діяльності Центру». Він навіть не є вичерпний. Але ж і головного посилання лише тільки на ст. 17 Конституції України може вистачити, щоб кожний громадянин нашої Держави всіляко допомагав, а не заважав роботі Центру «Миротворець» :

Стаття 17. Захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього Українського народу.

Інформаційне наповнення сайту «Миротворець» здійснюється із загально відомих і загальнодоступних відкритих джерел. Таких як: відкриті для загального користування матеріали, що надруковані і розміщені в соціальних мережах, web-виданнях, приватних web-сторінках, спеціалізованих форумах, блогах, транслюються каналами радіо і телемовлення.

Центр «Миротворець» є незалежною, недержавною організацією, яка створена групою вчених, правників, журналістів, викладачів, військових і спеціалістів з питань дослідження ознак злочинів проти національної безпеки України, миру, безпеки людства і міжнародного правопорядку.

Центр «Миротворець» не фінансується жодною державною чи недержавною організацією. Він не належить до будь-якої урядової структури.

Сьогодні Центр «Миротворець» – це надійний щит нашої Держави, потужна інформаційна зброя у справі її захисту.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.