Про нового директора Севастопольського порту


В останні дні 2020 року в кримських ЗМІ з’явилось небагатослівне повідомлення про зміну директора порту в Севастополі. Пишуть тільки, що нового управителя звуть Юрій Баранов, в окупований Крим він прибув з російської території, де раніше займався бізнесом. На офіційних ресурсах, зокрема на сайті порту, повідомлень нема.

Ми вирішили заповнити цю прогаліну.

Знайомтесь, Юрій Олексійович Баранов, новий директор порту в окупованому Севастополі.

Баранов народився 19.09.1966, про це написано на його сторінці вК (архів).

В акаунті єдина фотографія, яка є доказом порушення Барановим Державного кордону України.

Акаунт майже порожній, але ми знайшли його резюме, що він виклав на сайті пошуку роботи, там можна побачити більше (архів).

Баранову 54 роки, а в резюме вказано роботу з 2010 року та навчання в період 2002-08.

З резюме виходить, що Баранов 4 роки працював в порту в Сочі заступником директора, потім в 2015 році переїхав в окупований Крим (у відкритих джерелах є інформація про банкрутство підприємства з такою назвою як вказано в резюме, але цей факт потребує перевірки). На Симферопольському машинобудівному заводі він працював принаймні до вересня 2016, коли було складено резюме.

Відмітимо також цікавий факт, що до роботи в порту Баранов працював на сміттєпереробному комбінаті.

Нагадаємо, що Юрій Баранов (в Чистилищі) зайняв посаду директора Севастопольського морського порту після так і не призначего на постійній основі Віталія Рижова, колишнього співробітника ФСБ з Москви (в Чистилищі). До того директором порту був представник авіапрома Сергій Ємельянов (в Чистилищі), після чого він був обвинуваченим у зловживаннях на керівній посаді в порту.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *