ПРО ЕВРОПАРЛАМЕНТ І МИРОТВОРЕЦЬ – РОЗВІДДАНІ


Наші друзі, які там працюють на різних посадах, нарешті трохи підсвітили ситуацію. Вони самі дещо розгублені від того, про що дізналися.

Вважають, що в разі, якщо посадовці там наважаться, то можуть провести окреме внутрішнє розслідування з наступних причин:

1. Питання сайту “Миротворець” взагалі не розглядалося під час підготовки та обговорення доповіді Європарламенту по Україні.

2. Пункт про “Миротворець” був доданий в документ в останній момент, коли він майже весь був готовий і погоджений.

3. З тексту цього пункту чітко стирчать московські вуха навіть тому, що лише єдина країна у світі називає цей ресурс “екстремістським”.

4. Левова кількість Європейських парламентарів навіть не розуміють, що це за сайт такий “Миротворець” і за що вони проголусували.

5. Наші друзі чітко усвідомлюють факт того, що безпосередньо Європарламент перенасичений російською агентурою. Причому не стільки на рівні самих парламентарів, скільки їх помічників та співробітників цієї установи.

У Центрі “Миротворець” почали своє розслідування з цього питання з метою встановлення особи або групи осіб, які так технічно провели інформаційну спецоперацію проти “Миротворця” і України в цілому.

Водночас вважаємо, що все ж таки доцільно було б парламентарям самим розібратися, чому так сталося, що їх розвели, як лохів.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *