ПРЕДСТАВНИК ФАШИСТСЬКОЇ РОСІЇ БЕРЕ УЧАСТЬ У РОЗРОБЦІ ПЛАНІВ УКРАЇНИ


Olena Herasimova

«Мы не знаем, где будет проходить граница Донецкой и Луганской народных республик после войны» або хто сьогодні презентує Стратегію повоєнного відновлення України.

Диявол ховається у деталях. Сьогодні 20.04.22 презентують план (чи Стратегію, кому як зручніше) повоєнного відновлення України на базі Центру досліджень економічної політики (CEPR).

Одним з співавторів якої є Сергій Гурієв, громадянин Росії.Три дні тому він підтвердив у власному стрімі свою участь у розробці цього плану.

Можливо, для США чи Франції (де він мешкає останні 8 років, залишаючись громадянином росії) він є відомою чи прийнятною особою.

Але не для України.

На тому тижні ми почули план від Папи про замирення України та Росії. Про братні народи від Макрона. Але вони не є громадянами України. Їм не болить так, як рве наші душі відчайдушний спротив наших військових у Кремінній, Мар’їнці, Маріуполі.

Невже ЗСУ неймовірними зусиллями стримують фронт для того, щоб стратегію повоєнного відновлення нашої країни будувала людина, яка входила у наглядові ради при президенті медве-путіну і непогано себе почувала в фсб-шній росії до 2013 року?

Чи зголосяться Микита Соловйов та Катерина Яресько, щоб повоєнний розвиток їх рідного Харкова вирішувала людина, яка вважає головною помилкою путіна «неврахування санкцій», а не дозвіл на геноцид українців Бучі, Дитяток, Ягідного?

Чи зголоситься віддати на невизначений термін путіну Донецьк Юрій Бутусов або Луганськ Yury Bogdanov та Roman Zaitsev? Чи погодиться народжена в Миколаївській області одеситка-киянка Зоя Ярош, щоб план повоєнного відновлення був без Херсонської області?

Чи здатні розмірковувати про втрату додаткових територій України “після перемоги України» мешканці Бучі, Гостомеля та Ірпеня, що втратили своїх рідних та домівки?

І врешті-решт, чи зголоситься саме ЗСУ а з ним і всі громадяни України, втрачаючи найкращих побратимів, щоб громадянин росії покладав питання відновлення територіальної цілісності України на бажання бункерного недофюрера, а не на спроможність наших вояків та військово-економічну підтримку наших партнерів?

То план відновлення якої частини України є в голові гаспадіна Гурієва? І в чому він вбачає перемогу України, якщо вона ще втратить території та людей.

Можливо, розроблена стратегія є чудовою. Але якого біса! БУДЬ-ЯКИЙ громадянин росії, який досить непогано почував себе під час правління путіна, починаючи з 2000 року, має брати участь у розробках планів відновлення України? Щоб ця стратегія допомогла піднятись з колін самій імперській росії? Звідки ця меншовартість в той час, як, без перебільшення, весь світ захоплюється героїзмом і вправністю українців. Які з найменшими можливими ресурсами вміють їх максимально ефективно використовувати (привіт економічним стратегам). Натомість тягнути експертів, які, маючи політичні, економічні та фінансові важелі до 2013 року, виростили монстра-терориста, якого жахається Всесвіт.

Хотілося б почути притомні коментарі від співавторів Стратегії, громадян (?) України – Тимофей Милованов та Юрія Городниченка щодо необхідності включення «не такого русского» в групу експертів.

А для пана Гурієва в мене є пропозиція: розробка концепції повоєнної розбудови росії після перемоги України. Яка включає (після повного відновлення територіальної цілісності України) перегляд нинішніх кордонів імперії, здобуття незалежності поневолених мафіозним режимом корінних народів росії, підписання мирного договору з Японією, репарації, денацифікацію, денуклеатизацію та декомунізацію. Як спеціаліст з дослідження тоталітарних режимів та країн з перехідною економікою він має впоратись.

І після того, як він покаже результат – Welcome to Ukraine.

P.S. На сьогоднішній день тільки один з політичних ваговиків – російських лібералів виступив з заявою про неможливість побудови демократичної росії в її нинішніх територіальних кордонах. Це був Гаррі Каспаров. Всі інші дружбани Гурієва, починаючи від Акуніна, і закінчуючи Льошою-бутербродом, мріють побудувати ту саму імперію, але без корупції. Щоб була міцнішою. Дякуємо красно, але ніт.

Стрім Гурієва:

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *