Повітряні Сили отримали модернізований МіГ-29. 27 березня 2020 року модернізований та капітально відремонтований винищувач МіГ-29 сів на смугу рідного летовища.
Про це повідомляє УМП з посиланням на пресслужбу Повітряних Сил ЗСУ у Facebook.
ДП «Львівський державний авіаремонтний завод» передав літак до 40 бригади тактичної авіації Повітряних Сил ЗС України відповідно до державного оборонного замовлення.
За словами представників підприємства міжремонтний ресурс модернізованого МіГ-29 складе щонайменше 8 років із можливістю продовження до 12-ти.
За інформацією з відкрити джерел, минулого року до Повітряних Сил ЗС України надійшло п’ять винищувачів МіГ-29.
МіГ-29
Багатоцільовий радянський винищувач четвертого покоління. Був основним багатоцільовим винищувачем країн Варшавського договору та СРСР. Він перебуває на озброєнні у близько 30 країн світу, у тому числі і України, що отримала їх у спадок після розпаду СРСР.