Посольство Королівства Нідерландів озеленило одне з сіл України


В рамках проєкту «Неймовірні села України 2019» Посольство Королівства Нідерланди в Україні спільно з розсадником «КОРНЕЛІС» висадили 600 саджанців рослин в с. Лисець на Хмельниччині, повідомяє AgroPortal.

Результат буде вражаючим, весною там буде справжній оазис для відпочинку.

Вже на цій території заплановано монтаж лавок та санітарної зони. До речі, сусідні села також хочуть реалізувати подібні проєкти з озеленення місцевості, тому участь у конкурсі «Неймовірні села України» стала поштовхом для інших громад», – розповідає керівник Управління культури, туризму та інформації Дунаєвецької міської ради Алла Бец. 

Рослини для озеленення пагорбу неподалік водоспаду Бурбун Арно Кортлевен обирав, зважаючи на кліматичні, ґрунтові та естетичні особливості.

«Представлені рослини підібрано так, щоб було постійне цвітіння, різнобарв’я кольорів та стресостійкість. Хотілося, щоб насадження природно вписувались у місцевість та були невибагливими до поливу, — коментує Арно. — Я детально розповів жителям, як потрібно висаджувати рослини і, звичайно, за необхідністю завжди на зв’язку. Для мене участь у такому проєкті стала незвичайним, але водночас цікавим досвідом, тому я ще більш зацікавлений у хорошому результаті». 

Нагадаємо, раніше ми повідомляли:

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *