Поранений кілька разів непритомнів: Мер Венеції відзначив українського військового, який 11 березня врятував пораненого чоловіка


Мер Венеції Луїджі Бруньяро відзначив нагородою українського військового Яніса Терещенка, який 11 березня урятував чоловіка після ножового поранення.

Про це Луїджі Бруньяро написав у своєму профілі в соцмережі X, повідомляє Суспільне.

“Моя особиста вдячність і подяка всієї Венеції за цей великий жест людяності, мужності та альтруїзму Янису, всьому українському народу, друзям в Одесі. Ми проголошуємо нашу солідарність за тривалий мир, який гарантує їм захист”, — написав мер Венеції.

“Кілька разів непритомнів”

11 березня військовослужбовець 3-ї окремої штурмової бригади Яніс Терещенко з Кривого Рогу врятував під час відпустки у Венеції пораненого чоловіка, який стікав кров’ю після ножового поранення.

За словами військового, він побачив пораненого чоловіка, коли йшов до готелю, тому мав з собою аптечку.

“Я наклав йому турнікет, довелось трошки пошматувати йому одяг, тому що заважали зайві предмети. Тампонувати його не треба було. Я, власне, працював лише з турнікетом, надав допомогу, викликали “швидку”, стабілізували, привели його в свідомість. Пару разів він втрачав свідомість”, — сказав Яніс.

Як зазначив військовий, допомагала йому у порятунку одна з перехожих та працівники ресторану неподалік місця події, загалом люди лише створювали натовп.

“Вони допомогли мені з водою, з рукавичками. Допомогли викликати поліцію, швидку допомогу. Здебільшого перехожі лише створювали натовп і заважали, і не реагували на мої прохання викликати екіпаж швидкої допомоги, поліцію. Але все-таки адресно звертаючись до кожного з них, прям дивлячись в очі, мені вдалося їх спрямувати на дії. І все закінчилось дуже добре”, — розказав чоловік.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *