Попри війну: На маршрут Луцька виїде вісім нових комфортних автобусів українського виробництва “Ataman”


Як рідко ми повертались до своєї рубрики з відбудови України UKRAINE-NOW® після 2019 року! Позитивні справи з розбудови почали зникати, натомість їх замінили бравурні відосики про майбутні “Нью-Васюки”  і “Діснейленди” з економічними паспортами.

Тому вдесятеро приємніше повернутись до таких новин попри війну.

20 грудня 2022 року на маршрут у місті Луцьку виїде 8 нових комфортних автобусів українського виробництва “Ataman”. Конкурс на перевезення пасажирів за цим напрямком виграла компанія “Транссіті”, яка вже успішно працює в Києві, Чернігові та Білій Церкві.

Про це повідомив мер міста Ігор Поліщук на своїй сторінці у Фейсбук.

Автобуси “Ataman” збудовані на агрегатній базі японського виробника ISUZU. Мають сучасний двигун екологічного стандарту Євро-5 та розраховані на перевезення 50 пасажирів. Усі облаштовані пандусом, мають просторий салон та широкі двері. Обладнані автономним опалювачем, доступні для людей з інвалідністю, – написав він.

Очільник міста додав, що старі “Богдани” поступово повинні зникнути з доріг міста.

Навіть попри війну ми продовжуємо реалізацію програми, щоб повністю відмовитись від експлуатації старих жовтих “Богданів”. Вони будуть зникати з доріг міста, тому що не екологічні, не комфортні, не безпечні, в тому стані, в якому вони сьогодні пересуваються нашими дорогами. Тож нових комфортних, сучасних та якісних автобусів у Луцьку буде все більше, – запевнив Поліщук.

Нагадаємо, у листопаді 2018 року, перший екземпляр Ataman А096 з двигуном Isuzu-4HK1E5CC екологічного рівня Euro-5, що випускається на ПАТ «Черкаський автобус», успішно пройшов сертифікацію і був затверджений на виробництво. 

Трохи раніше, у серпні 2018 року, ПАТ «Черкаський Автобус» виграв тендер на поставку 40 автобусів Ataman А092Н6 для міста Батумі (Грузія), які були закуплені завдяки кредиту Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР).

У серпні 2020 року Хмельниччина придбала 14 нових шкільних автобусів в модифікації «шкільний» побудовано на базі японської Isuzu.

У кінці листопада 2020 року 21 громада Харківщини отримала нові шкільні автобуси Ataman D093S2, виробництва компанії “Черкаський автобус”.

У 2021 році 16 шкіл у 15 громадах Полтавської області отримала на початку липня 18 шкільних автобусів Ataman виробництва АТ «Черкаський автобус».

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *