Показали на що здатний новий український БПЛА-камікадзе ST-35 “Грім” (відео)


Приватна компанія НВП “Атлон Авіа” (входить до складу ГС “Ліга оборонних підприємств України»”) оприлюднила відео-презентацію своєї нової розробки – ударного БПЛА ST-35 “Грім”.

Про це повідомляє Defense Express.

Відео

Приватна розробка являє собою високоточний засіб ураження цілей, котрий здатний знищити ворога навіть на закритій позиції з використанням різних типів бойових частин (термобаричної, кумулятивної чи осколково-фугасної).

Високоточний баражуючий боєприпас, розроблений “Атлон Авіа”, здатний виконати завдання з максимальною ефективністю та мінімальними супутніми втратами, зокрема серед цивільного населення та інфраструктури.

Комплекс має модульну, легкоскладаєму конструкцію, що дозволяє транспортування його переносної версії силами піхотного розрахунку з трьох бійців.

Також, вперше презентований мобільний варіант ST-35 “Грім”, що розташований на бронеавтомобілі й може мати до восьми комплектів боєприпасів та до 16 елементів мультикоптеру для запусків.

Варто додати, що БпАК ST-35 “Грім” від НВП “Атлон Авіа” має радіус дії до 30 км та здатний триматися у повітрі до однієї години.

Нагадаємо, у квітні ц.р. вітчизняний баражуючий боєприпас пройшов черговий етап льотних випробувань, під час яких тестувалися системи управління дроном та алгоритми виявлення цілей.

Наразі проходять консультації з Міноборони щодо ухвалення спільного рішення, після чого у розробника має з’явитися остаточне ТТЗ на розробку вітчизняного високоточного баражуючого боєприпасу.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *