Півсотні бортів для українського війська від Укроборонпрому передано у 2018 році


Півсотні літаків

За 2018 рік українське військо посилилось близько 50 літаками та вертольотами, які були модернізовані та відремонтовані силами кластера авіабудування, у який входить 16 підприємств ДК “Укроборонпром”, – повідомляє прес-служба Укроборонпрому.  :

  • винищувачі Су-27 та МіГ-29,
  • штурмовики Су-25,
  • бомбардувальники та розвідники Су-24,
  • транспортні літаки Ан-26 та Іл-76,
  • навчально-тренувальні літаки L-39,
  • вертольоти Мі-24, Мі-14 та Мі-8.

ДП “Львівський державний авіаційно-ремонтний завод”, у тісній кооперації з іншими підприємствами “Укроборонпрому”, проводило роботи з серійної модернізації винищувачів МіГ-29 до рівня МіГ-29МУ1.
Українським льотчикам було передано біля півдесятка таких машин.

Ці літаки отримали потужну радіолокаційну станцію, яка дає можливість збільшити дальність виявлення повітряних цілей, а також інтегровану в бортовий радіонавігаційний комплекс систему супутникової навігації. Окрім того, було значно розширено можливості контролю і реєстрації функціональних параметрів технічного стану літака, двигуна і ряду бортових систем.

Також цей літак може виконувати спільні місії з силами країн-членів НАТО.

З цехів конотопського “Авіакону” вийшли понад півтора десятків вертольотів Мі-24, Мі-14 та Мі-8.

Окрім того, підприємство передало до війська дійсно унікальні машини – Мі-8МТП, що призначені для ведення радіоелектронної боротьби. Спеціальна апаратура цього вертольоту дозволяє встановлювати перешкоди наземним радіолокаційним станціям виявлення, наведення і цілевказівки, що дозволяє “засліпити” та дезорганізувати противника.

“Одеський авіаційний завод” та “Чугуївський авіаційний ремонтний завод” провели значну роботу з оновлення та модернізації біля півдесятка навчально-тренувальних літаків L-39, на яких українські курсанти опановують ази льотної підготовки, а діючи пілоти проводять постійні тренування для підвищення майстерності.

Глибокі модернізації

Саме такі роботи у 2018 році проводив “Запорізький державний авіаційний ремонтний завод “МіГремонт”, який здійснює модернізацію винищувачів Су-27 та штурмовиків Су-25.

Модернізований Су-27, який отримує додатковий індекс 1М, оснащується новим радаром, що дає 30% збільшення дальності виявлення повітряних цілей, новий навігаційний комплекс, засоби контролю, реєстрації та обробки бортових параметрів. Су-27-1М також здатен виконувати спільні місій із силами Альянсу.

Запорозькі фахівці під час виконання робіт з модернізації Су-25 до рівня М1К проводять капітальний ремонт і встановлюють додаткове обладнання українського виробництва. Проводиться заміна аналогового прицілу на новий цифровий приціл, інтегрований в прицільно-навігаційний комплекс літака. Літак отримує нові засоби контролю і реєстрації польотних даних, а також модернізовану радіостанцію.

На Су-25М1К встановлюється комплекс захисту “Адрос” від ДП “НТК “Прогрес”. Цей комплекс у рази підвищує захищеність літака від ракет з тепловим наведенням, заліплюючи головки самонаведення та відстрілюючи спеціальні теплові пастки.

“Одеський авіаційний завод” спільно з миколаївським “НАРП”, розпочав розробку глибокої модернізації розвідника Су-24. Голове завдання цієї розробки – значно розширити можливості цього літака за рахунок сучасних цифрових систем та встановлення передової бортової апаратури.

Вестернизація літаків

У 2018 році ДП “Антонов“, що входить до складу “Укроборонпрому”, активізував процес інтеграції до світової авіаційної промисловості. І одним з перших проектів у цьому напрямі стали, спільно з турецькими партнерами, роботи над транспортним літаком короткого зльоту і посадки Ан-188.

Закладені у проект рішення дозволяють створити перспективний військово-транспортний турбореактивний літак вантажопідйомністю до 50 т. Він зможе перевозити військову техніку всіх видів, військове та будівельне обладнання, вертольоти, до 300 солдат, а також гуманітарні вантажі, палети та контейнери. Ан-188 матиме можливість базуватися на різних аеродромах, в тому числі – на ґрунтових, та сідати на короткі смуги, довжиною лише 600-800 м.

Водночас, для потреб Повітряних Сил України триває розробка Ан-77, який має отримати авіоніку провідних світових виробників, що наблизить цей літак до стандартів НАТО. Передбачається, що саме Ан-77 має стати основою військово-транспортної авіації України. Його характеристики дозволять кардинально розширити боєздатність та мобільність десантно-штурмових військ.

Окрім того, у 2018 році ДП “Антонов” розпочав виготовлення другого експериментального зразка безпілотника оперативно-тактичного рівня “Горлиця“. Цей БпЛА здатний безперервно триматися у польоті 7 годин, працювати на висоті 5 тисяч метрів, дальність його польоту – понад тисячу кілометрів.

Горлиця” здатна вести розвідку, забезпечувати координацію вогню, а також вогневе ураження супротивника, використовуючи високоточні ракети “повітря-земля”.

Основа авіаційної галузі

Проведення модернізації та ремонту української авіації було б неможливим без таких підприємств Концерну, як “Харківський машинобудівний завод “ФЕД”, луцький “Мотор”, хмельницький “Новатор”, а також запорізький “Івченко-Прогрес”.  

Навесні 2018 року “Івченко-Прогрес” отримав сертифікат відповідності європейським “Нормами льотної придатності EASA CS-E” на двигун AI-450СР, що призначений для навчально-тренувальних літаків типу DART-450. Цей двигун забезпечує виконання вищого пілотажу, включаючи перевернутий політ.

Силами Луцького ДП “Мотор” виконано капітальний ремонт декількох десятків двигунів для винищувальної авіації. Загалом, фахівці заводу успішно освоїли виробництво 5,5 тисяч деталей до авіаційних двигунів. 

“Харківський машинобудівний завод “ФЕД” освоїв випуск нової продукції: ремонтно-групових комплектів та  газотурбінного двигуна-енерговузла. Підприємство отримало нові фрезерні оброблювальні центри та отримало сертифікати відповідності новим версіям стандартів ISO 9001, а також сертифікати схвалення згідно Авіаційних правил України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *