Південно-Західна залізниця отримала найбільше поповнення автопарку за роки незалежної України


Підрозділи регіональної філії «Південно-Західна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» отримали 17 одиниць автомобільної і тракторної техніки, – інформує Медіацентр “Магістраль”.

Прес-служба Укрзалізниці зазначає, що це найбільше поповнення автопарку структурних підрозділів залізниці за роки незалежної України.

Новенькі авто отримали Жмеринська механізована дистанція навантажувально-розвантажувальних робіт; Київська, Козятинська,  Жмеринська, Хмельницька та Конотопська дистанції сигналізації та зв’язку; Фастівська, Ніжинська, Вінницька та Чернігівська дистанції колії, а також Київська залізнична автобаза. Вони призначені для виїзду чергових бригад для проведення планових чи аварійних робіт, оперативного підвезення вантажів, вузлів, агрегатів та запасних частин, проведення робіт з поточного утримання інфраструктури, будівель та споруд тощо.

Автомобілі були укомплектовані усім необхідним для роботи обладнанням та матеріалами. Наприклад, авто колійників забезпечили моторними рейкорізним та рейкосвердлильним верстатами, газорізальним агрегатом, колійними домкратами, комплектами колійного інструменту, накладок, стикових болтів і рейкових вкладишів, а також електростанцією для підключення електроінструментів та освітлювальних приладів.

Нова техніка оснащена системами супутникової GPS-навігації, які дозволяють відстежити місце знаходження кожного автомобіля, його маршрут, швидкість та інші параметри.

Крім автомобілей, Київська, Коростенська, Старокостянтинівська, Бахмацька дистанції колії та Жмеринська дистанція захисних лісонасаджень отримали нові трактори, а Київська залізнична автобаза — вантажівку МАЗ «Простір».

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *