Після зустрічі з Порошенком Посли G7 закликали продовжувати реформи для економічного розвитку України


Джерело: ЄС.

 Посли “Великої Сімки” провели широку дискусію з лідером української партії “Європейська солідарність”, п’ятим Президентом України Петром Порошенком про ситуацію з безпекою, реакцію на пандемію COVID-19 та прогрес у реформах в Україні.

Вони закликали продовжувати реформи, які б забезпечили економічний розвиток України. 

“Посли G7 провели широку дискусію з Петром Порошенком, п’ятим Президентом України та лідером “Європейської солідарності” щодо ситуації з безпекою, реакції на пандемію COVID-19 та прогресу в реформах в Україні”, – сказано на офіційній сторінці “Групи семи” у Твіттері. 

“Посли наголосили, що для успіху реформ, які забезпечать стійкість та процвітання України, потрібно, щоб усі зацікавлені сторони працювали разом на досягнення результатів, яких заслуговує країна”, – йдеться у повідомленні послів країн G7. 

Порошенко у відповідь подякував партнерам за підтримку нашої держави.

“Мав чудовий та змістовний обмін думками з послами країн “Групи семи” та ЄС. Вдячний за непохитну підтримку територіальної цілісності України та готовність збільшувати ціну за подальшу ескалацію з боку Росії”, – зазначив Порошенко. 

“Важливо забезпечити внутрішню єдність перед обличчям російської агресії, і я вдячний за підтримку цього мого заклику з боку послів G7 та ЄС. Україна не одна на своєму шляху до ЄС та НАТО, тоді як реформи мають вирішальне значення для успіху”, – переконаний п’ятий Президент. 

Порошенко представив план “Європейської солідарності” щодо протидії COVID-19. 

“Розраховую на підтримку G7 та ЄС для швидкого надання Україні достатньої кількості високоякісних вакцин”, – написав Петро Порошенко у Facebook.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *