Після виборів будівництво зупинилось: Довгоочікуваний садок у селищі на Дніпропетровщині все ж звели


У селищі Іларіонове, що на Дніпропетровщині, звели новий дитсадок на 115 місць. Просторі та світлі кімнати, енергозберігаючі технології та сучасний дизайн. Нині там роблять останні штрихи та закуповують меблі. 

Про це повідомляється на сайті Дніпропетровської ОДА.

Будівництво було розпочато у 2017 році, садочок почали зводити «з нуля». Батько трьох синів, мешканець Іларіонового, Сергій розповів журналістам “Прямого“, коли у селищі почали зводити дитячий садок оригінальної форми у вигляді “сот”, мешканці Іларіонового дуже зраділи. Активно будівництво тривало за рік до президентських виборів. Після обрання нового президента, зведення будівлі зупинилось.

“За рік до виборів президента, це виходить 2018 рік… Ну, робили у швидкому темпі… А потім вибори, і зупинилось”, – додав Сергій.

Після оголошення президентом “Великого будівництва” роботи поновили і намагаються встигнути здати об’єкт до 1 вересня, навіть раніше терміну. Тож, поспішають, щоб не підвести владу, яка і тут присвоїла чужі здобутки, пише “Прямий”.

«Завершили масштабне будівництво в Іларіоновому. Це дуже важливий інфраструктурний проєкт. Адже на появу дошкільного закладу уся громада чекала багато років. І ось нарешті основні роботи завершено – нині садочок готують до вводу в експлуатацію. Вже незабаром 115 малюків з Іларіонового та навколишніх сіл зможуть піти до комфортного та сучасного дитсадка»,  зазначив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Бондаренко.

Поряд на території побудували модульну котельню, яка опалюватиме садочок. А на даху змонтували сонячні панелі.

Нині підрядникам лишилося навести лад усередині будівлі та встановити меблі. Їх закуповують коштом місцевого бюджету.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *