Після нещодавнього скандалу українські Bayraktar TB2 розпочали польоти


Після нещодавнього скандалу, викликаного матеріалом АрміяInform, українські ударні БПЛА Bayraktar TB2 розпочали польоти.

Про це йдеться у сюжеті СПЕЦКОР, передає УМП.

Нагадаємо що після відповідної публікації було викликано жваві обговорення, у тому числі виплеск негативних емоцій, тому оригінальний матеріал з сайту інформаційної агенції Міністерства оборони було видалено.

Причина, чому за час після отримання українські Bayraktar TB2 не були боєготові та не здійснювали польоти – бюрократичні процедури: сотні погоджень і узгоджень у високих кабінетах гальмують процес початку експлуатації БПЛА.

Оскільки польоти розпочались, то ймовірно проблеми були розв’язані, та відповідні перешкоди були усунуті.

Сформований підрозділ БПЛА отримав фонди колишнього винищувального полку, розформованого двадцять років тому та зараз поступово відновлює його інфраструктуру для розміщення.

Нагадаємо, що у жовтні 2019 року турецькою компанією Baykar завершено поставки ударних безпілотних літальних апаратів Bayraktar TB 2 до України.

На початковому етапі українським військовим, які пройшли курси підготовки в Туреччині, допомогу в експлуатації даних зразків надають турецькі фахівці — представники компанії-виробника «Baykar Makina».

Окрім самих БПЛА до України також доставлені боєприпаси, супутнє обладнання та тренажери.

Нагадаємо, що перемовини про купівлю цих БПЛА тривали близько двох років.

Технічні характеристики Bayraktar TB2:

Довжина апарату: 6,5 метрів
Розмах крила: 12 метрів
Радіус дії: 150 км
Максимальна злітна маса: 560 кг
Максимальна вага корисного навантаження: 50 кг
Максимальна швидкість польоту: 222 км/годину
Крейсерська швидкість: 130 км/годину
Практична стеля польоту: 6750 метрів

Може нести керовані протитанкові ракети та авіаційні бомби. Так у 2015 році відбулись тестові запуски ПТРК UMTAS, у а 2016 з’явилась офіційна інформація про їх успішне бойове застосування проти курдських загонів, що підтвердило їх заявлені тактико-технічні характеристики.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *