Перший зразок був поставлений ЗСУ у 2019-му: Військо отримало партію новітніх станцій РЕБ


Напередодні Дня Незалежності України державне підприємство “ЦКБ “Протон” передало Збройним силам України партію автоматизованих станцій радіоперешкод короткохвильового радіозв’язку Р-330КВ1М, повідомила пресслужба Укроборонпрому.

Перший серійний зразок цієї станції радіоелектронної боротьби “Протон” поставив до ЗСУ у липні 2019 року.

За результатами його бойової експлуатації фахівці конструкторського бюро провели роботи з модернізації окремих вузлів станції, які суттєво підвищили її тактико-технічні можливості.

Новітні вироби Р-330КВ1М здатні блокувати роботу більшості сучасних короткохвильових радіостанцій на відстанях у сотні кілометрів, – розповів директор “Протону” про результати модернізації.

Довідково:

Р-330КВ1М – автоматизована станція радіоперешкод короткохвильового радіозв’язку, яка здатна деорганізувати радіозв‘язок противника на відстані у декілька десятків кілометрів. Р-330КВ1М дозволяє блокувати роботу всіх сучасних короткохвильових радіостанцій, зокрема і тих, що створені спеціально для роботи в умовах активних радіоперешкод.

Ці характеристики є унікальними не тільки для України, але і повністю відповідають всім, зокрема і перспективним, вимогам до станцій РЕБ у країнах НАТО.

Р-330КВ1М є частиною комплексу Р-330УМ “Мандат”, до складу якого також входять станції радіоперешкод ультракороткохвильового радіозв’язку, радіорозвідки та управління. Станція Р-330КВ1М може працювати як у складі комплексу “Мандат”, так і окремо.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *