Перший вихід в море «Олександра Охрименка» як військового судна з військовим екіпажем


«Олександра Охрименка» вперше вийшов у море як військове судно і з військовим екіпажем.

Аварійно-рятувальне судно «Олександр Охрименко» вийшов у акваторію Чорного моря для відпрацювання курсових завдань К-2, які є складовою частиною програми підготовки корабля до виконання завдань за призначенням, повідомляє АрміяInform.

Нагадаємо, «Олександр Охрименко» – це перше універсальне судно такого роду в складі Військово-Морських Сил Збройних Сил України.  Можливості та тактико-спеціальні характеристики судна дозволяють залучати його до проведення пошуково-рятувальних робіт у морі з наданням допомоги аварійним надводним кораблям, підводним човнам та літальним апаратам, рятування екіпажів та  буксирування пошкоджених об’єктів. Судно застосовують для забезпечення всього спектру водолазних, суднопідйомних, підводно-технічних, гідрографічних, науково-дослідних та інших спеціальних робіт.

Протягом доби  штурманською частиною корабля було відпрацьовано такі елементи, як організація підготовки до бою та походу, організація проходу вузини, розходження з цілями та визначення місця корабля різними способами. Також було перевірено роботу головних двигунів,  пожежних стволів на лафетах та маневрені елементи корабля, зокрема повороткість та інерція.

Також на борту судна перебувала група аварійного-рятувального загону, адже при виході судна в море може трапитися будь-яка позаштатна ситуація. 

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *