Перша кандидатка пройшла виснажливу селекцію спецпризначенців ССО


Про це  повідомляє пресслужба Навчального центру ССО ЗС України.

Адже починаючи з 2016 року були спроби кандидаток із середовища «спеціального призначення» і «великої армії» пройти відбір на кваліфікаційний курс Сил спеціальних операцій ЗС України. І нарешті, це сталось. Перша кандидатка пройшла виснажливу селекцію.

Незалежно від статі, щоб досягнути цієї мети, курсант має знайти в собі сили і з’єднати всеціло дух, інтелект і фізичну вправність. До сьогоднішнього дня виклик здолати виснажливий двотижневий відбір ставав непереборним, але хіба що для м’язів, зазначають в ССО ЗС України.

Цей приклад жіночої нескореності остаточно утвердив рівні можливості для тих, хто готовий «опанувати всі стихії, стати вістрям кожної з них», – йдеться в повідомленні.

Як згадує у книзі «Застеляйте ліжко» адмірал Вільям Макрейвен, якщо хочете змінити світ, ніколи не бийте у дзвін.

«Пам’ятайте, що життя несправедливе і невдачі – це розповсюджене явище. Але якщо ви підете на ризик, стоятимете на своєму у тяжкі часи, будете сміливо дивитися в очі негідникам, підтримуватимете тих, хто склав руки, і ніколи не будете відступати, тоді ви зможете поліпшити своє життя…і, можливо, навіть змінити світ на краще! Ніколи, за жодних обставин НЕ БИЙТЕ У ДЗВОНИ!».

Фільм ССО України / SOF UA «Гарт сталевих» — це насамперед мотивація випробувати себе в надлюдських умовах для досягнення бажаної мети.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *