Перехоплення розмов промосковського й московського попів


Цей матеріал має бути дуже цікавим в першу чергу слідчим та операм СБУ. Дивом дивним у дуже фантастичний для пересічного громадянина спосіб до Центру “Миротворець” потрапили свіженькі аудіо повідомлення та телеграм листування дніпродзержинського попа-зрадника В’ячеслава (Максименко Євген Володимирович) з одіозним московським попом-пропагандистом Кирилом Фроловим. Обидва попа, звичайно ж, мають свої кєльї у Чистилищі сайта “Миротворець. Без цього ніяк.

Оскільки матеріали спілкування двох попів мають статус суспільно-значущих і їх зміст містить антиукраїнський характер, ми вирішили їх оприлюднити для знайомлення суспільством.

Перехоплення насамперед буде дуже цікавим для Служби безпеки України оскільки це спілкування зрадника України і агента РПЦ під прикриттям “духовної особи” та його російського куратора, давно відомого своєю екстремістсько-пропагандистською діяльністю проти нашої Держави.

Коротко про перехоплення:

Піп-зрадник В’ячеслав надсилає попу-куратору Фролову для ознайомлення та оцінки свої пропагандистські публікації, розкриває актуальні тези російської пропаганди, викриває прицільну роботу російських спецслужб проти візиту Вселенського патріарха Варфоломія І в Україну. Звісно, присутні і тематика дезінформації щодо псевдо утисків УПЦ, цілеспрямована дискредитація проукраїнської ПЦУ, трохи Медведчука та ФСБ.

В ході листування попи обговорюють підготовлений Максименком рапорт від імені К. Фролова, в якому він звітує патріарху Кирилу про реалізовані заходи, направлені на дискредитацію візиту Вселенського патріарха в Україну за участі Максименка та команди таких же агентів і пособників росії.

Максименко викриває факти взаємодії з М. Балашовим (заступник Голови Відділу зовнішніх церковних звязків Московского патріархату) та спеціально створеною ГО “Миряни” і її очільником В.Макаровським (що так само управляються через агентів впливу з РФ) та іншими проросійськими покидьками. (Всі згадані попи також мають свої кєльї у Чистилищі сайту “Миротворець”)

За вірну службу на благо атєчєства-московщини Максименко намагається виклянчити підвищення у духовному сані до архімандрита, а в подальшому і архієрея (єпископа). К.Фролов, в свою чергу, зазначає, що займається лобіюванням вказаних питань.

Головною функцією «чесного отця-зрадника» Максименка , котрий вважає Україну Малоросією та пропагує кремлівські тези на широкий загал, прикриваючись церковним саном російським куратором визначено наступне:
“Само Украинство является ересью и твоя задача здесь открывать глаза на это”.

Окрім безперечно властивої священнослужителю РПЦвУ нецензурної лексики Максименко також виражає антипатію до українського державотворчого процесу та розділяє позицію Фролова, що “незалежность – это зло и сатанизм”. А це вже можна трактувати, як замах на суверенітет України.

З усієї переписки загалом зрозуміло, що інформаційна кампанія та організація масових акцій, направлених проти візиту Вселенського патріарха Варфоломія І в Україну – це спланований комплекс заходів спецслужб РФ проти України і УПЦ – один із головних механізмів її реалізації через таких «ченців».

Ченців, які «кожну секунду свого життя дорожать думкою про єдність з Росією» та поширюють «руськомірні» тези про історичну Русь, яку потрібно відродити на базі «Православ’я». Це особи, які ненавидять Україну, її державність і українскість взагалі.

Це ті, хто під прикриттям релігійної діяльності захоплюють свідомість громадян України, яких в подальшому не потрібно захоплювати чи ліквідовувати фізично – вони вже і так зазомбовані раби, яким вселили відповідні ідеї, визначили модель поведінки та стереотипи. Такі релігійні діячі – це ворожі шпигуни та агенти впливу, а віруючі, які за ними слідують – це полонені, тільки на своїй же території.

Отже, хлопці з СБУ, давайте працюйте і нейтралізовуйте цю заразу у законний спосіб або, як вже получиться.

Голосові повідомлення попа Євгена Максименка московському попу Кирилу Фролову
Відосік про листування попа Євгена Максименка з московським попом Кирилом Фроловим
І чий це контакт в попа Фролова? Панятія не маємо 🙂

Donate to Myrotvorets

1 коментар до “Перехоплення розмов промосковського й московського попів

  1. Дніпродзержинськ давно перейменували – це варто знати. А Фролов ніколи не був священиком – гугл у допомогу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *