Пенсійний фонд припиняє виплати псевдопереселенцям


грнВнаслідок спільної роботи місцевих органів влади, правоохоронних органів та органів Пенсійного фонду постійно проводиться робота щодо виявлення осіб, які незаконно користуються правами «переселенців», в т. ч. у пенсійному забезпеченні.

Нагадаємо, що для отримання статусу переселенця, людина має звернутися до органу соціального захисту на контрольованій українською владою території за одержанням довідки про реєстрацію, а також зареєструвати своє місце проживання в Державній міграційній службі (далі – ДМС). Тільки після цього особі може бути переоформлена пенсія.

Якщо є інформація про незаконність встановлення статусу переселенця, ДМС проводить відповідну перевірку, результатом якої є або підтвердження, або скасування довідки про реєстрацію як переселенця.

За результатами таких перевірок всім особам, про яких повідомив директор Департаменту масових комунікацій Луганської облдержадміністрації Денис Денищенко, виплату пенсій припинено.

Органи Пенсійного фонду спільно із місцевою владою та правоохоронцями вживають всі необхідні заходи з чіткого виконання вимог законодавства, що регулює питання пенсійного забезпечення переселенців.

 

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *