PAWELL: вантаж з Туреччини в окупований Севастополь


Морське сполучення між Туреччиною і окупованим Кримом триває всупереч Циркуляру №635/2017 палати судноплавства торговельно-промислової палати Турецької республіки.

PAWELL (IMO: 8315499, MMSI: 468421000, Позивний: YKSR, Прапор: Syria [SY]) завантажився в турецькому порту Самсун, звідки вийшов 11.02.2022. Вранці 12 лютого капітан вимкнув AIS і направив судно до узбережжя окупованого Криму.

PAWELL зайшов в Камишову бухту порту Севастополь, розвантажився, вийшов з порту і увімкнув судновий транспондер в Чорному морі 18.02.2022. Порушник пішов в порт Очамчире в окупованій Абхазії.

В Очамчире наразі знаходиться судно TEMEL REIS (IMO: 8505642, MMSI: 373364000, Позивний: HP8349, Прапор: Panama [PA]).

Судно TEMEL REIS здійснює рейси між турецьким портом Трабзон і окупованою Абхазією.

Отже, зафіксовано ще один випадок здійснення перевезення вантажів морем між Туреччиною і окупований Кримом. Подібні рейси здійснюються й з окупованою Абхазією.

Центр «Миротворець» просить правоохоронні органи розглядати дану публікацію на сайті як заяву про вчинення діянь проти національної безпеки України, світу, безпеки людства і міжнародного правопорядку, а також інших правопорушень.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *