ОСТАННІ ЗА КОНТРАКТОМ 2018 РОКУ МОДЕРНІЗОВАНІ В ОДЕСІ L-39 ВІДПРАВЛЕНІ ДО ЗАМОВНИКА В УГАНДУ


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

ДП «Одеський авіаційний завод»завершив контракт з ремонту та модернізації навчально-бойових літаків L-39ZA ВПС Уганди.

Нагадаємо, в середині 2018 року одеський завод почав співпрацювати з військово-повітряними силами Уганди. Центральноафриканський партнер довірив йому ремонт та модернізацію восьми своїх ударних літаків L-39ZA. 

Остання пара відновлених машин відправлена замовнику 6 лютого, з Одеси на військово-транспортному літаку Іл-76МД зі складу 25-ї бригади транспортної авіації ВПС ЗСУ, повідомляє Defense Express з посиланням на «Думская».

Відзначається, що після прибуття в Одесу на ремонт літаки були повністю розібрані – кожен сантиметр крила і фюзеляжу пройшов дефектацію на предмет можливих тріщин і ушкоджень. Також повністю перебрали та відремонтували двигуни. Їх оновили до рівня АІ-25ТЛШ – з підвищеною на 10% (до 1850 кг/с) тягою та покращеним управлінням.

У процесі модернізації всі вісім угандійських бортів отримали новітнє радіотехнічне та навігаційне устаткування, що включає системи GPS/VOR/DME/ILS, нові транспондери, сумісні з ICAO, і новий твердотілий реєстратор даних польоту БУР-4-1 (так званий «чорний ящик»).

Першу пару «Елок» відправили замовнику в кінці 2018 року, ще шість бортів були відремонтовані та модернізовані у 2019 (однак відвантажити встигнули лише 4 з них).

Нарешті й останні два L-39ZA також відправлені в Уганду. По дорозі Іл-76 відправиться спочатку в Софію, де забере обладнання та фахівців з експлуатації (літаки раніше належали болгарським ВПС й наразі їх обслуговуванням займається болгарський персонал – прім. ДЕ).

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *