Одночасно в повітрі 12 літаків: Відео масштабних навчань винищувачів ПС ЗСУ


З 1 по 3 липня 2020 року на Київщині, в умовах максимально наближених до бойових, з протидією засобами РЕБ та урахуванням бойового досвіду, проходили масштабні льотно-тактичні навчання на базі 40-ї бригади тактичної авіації.

При цьому в повітрі напад умовного противника “відбивала” ціла ескадрилья МіГ-29 40 БрТА.

Про це повідомляє “Діфенс Експрес”.

“Командир ескадрильї фактично знаходиться в повітрі, приймає рішення на один з варіантів повітряного бою і віддає відповідні накази безпосередньо в повітрі. І ми одночасно в повітрі маємо 12 літаків”, – відзначив командир 40-ї бригади тактичної авіації Андрій Фандєєв.

Хоч здебільше в навчаннях брали участь МіГ-29 40 БрТА, до польотів залучалися й літаки з інших бригад тактичної авіації, що входять до складу бригад ПвК “Центр”. Зокрема брали участь більш потужні винищувачі Су-27, навчально-бойові L-39 Albatros, а також БПЛА та гелікоптери Мі-8.

“Створена обстановка максимально наближена до бойової. В якості цілей використовуються літаки з інших аеродромів”, – повідомив командир ПвК “Центр” Анатолій Кривоножко.

До тренувань були залучені винищувачі з трьох бригад ПвК “Центр”. Так, під час льотно-тактичних навчань було здійснено 37 літако-вильотів з трьох основних військових аеродромів – “Васильків” (40 БрТА), “Миргород” (831 БртА), “Озерне” (39 БрТА) та двох оперативних. Окрім штатних пілотів бригад до льотних вправ також залучався й молодий льотний склад випуску 2018-2019 років.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *