НВП «Зоря» буде постачати в США промислові вибухові речовини


Український хімічний завод НВП «Зоря» уклав багаторічний контракт з партнерами зі США на поставку промислових вибухових речовин.

На даному етапі український завод успішно пройшов узгодження документів і отримав необхідні дозволи. Перші поставки продукції підуть в першому півріччі 2020 року, – йдеться на сайті Рубіжанської міської ради.

«Укладення контракту стало можливим завдяки бездоганній діловій репутації НВП «Зоря», високій якості продукції, а також детально відпрацьованій логістиці», – зазначає генеральний директор підприємства Олександр Чернецов.

Відзначимо, що українська продукція, яка буде поставлятися в США, характеризується високою ефективністю, безпекою і екологічністю. Її якість підтверджена наявністю міжнародних сертифікатів відповідності. На даний момент поставки вже здійснюються на внутрішній і європейський ринки.

  • Довідка: НВП «Зоря» – провідне підприємство хімічної промисловості України зі 100-річною історією. Виробничі потужності заводу розташовані в м. Рубіжне Луганської області. В даний час продукція українського виробника знаходить застосування в хімічній, фармацевтичній, гірничодобувній, металургійній і агрохімічній галузях. НВП «Зоря» є членом FEEM – Федерації Європейських виробників вибухових речовин.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.