Новий сучасний цех для збирання та випробувань вітчизняних космічних апаратів збудували у КБ «Південне»


У ДП КБ «Південне» побудували новий цех для збирання та випробувань вітчизняних космічних апаратів. Приміщення цеху виготовлені та змонтовані ПрАТ НВК «Мікроклімат» на замовлення ДП КБ «Південне». Цього року він буде зданий в експлуатацію, – передає DefenseExpress.

Площа виробничих приміщень цеху – 275 квадратних метрів при висоті центрального залу у 8 метрів. Загальна площа інших приміщень – 210 квадратних метрів.

Виробниче приміщення дозволяє одночасно виготовляти та випробувати до трьох космічних апаратів з вагою кожного до 2 тонн. При цьому в цеху дотримується повна стерильність – клас чистоти – 100000 по стандарту США 209D.

DefenseExpress нагадує, що під організаційно-технічним керівництвом КБ «Південне» в Україні вже створено кооперацію підприємств-розробників бортових систем супутників і різних типів корисного навантаження, а також наземна інфраструктура управління польотом супутників, приймання та обробки цільової інформації. Запуски КА під юрисдикцією України були розпочаті в 1995 році.

https://youtu.be/-bv6rTiwKZY

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.