Нова злітно-посадкова смуга в аеропорту Одеси – що тут не так?


В Одеському аеропорту нарешті відкрили нову злітно-посадкову смугу. ЗМІ бравурно і голосно повідомляють про “велику перемогу”. Що з цим не так?

Volodymyr Omelyan 

“Інколи читаєш новини шанованих видань і диву даєшся.Ні, сьогодні не добудували нову злітну смугу в Одеському летовищі. Вона була вже готова рівно два роки тому, її будівництво завершили 17 липня 2019 року. За Порошенка! Повноцінно аеропорт з новим терміналом і новою злітною смугою мав запрацювати наприкінці 2019.Чим два роки займався Зеленський, що ніяк не міг ввести в експлуатацію вже збудований об’єкт – одному богу і Єрмаку відомо.

І де обіцяні ним 16 нових аеропортів? За два роки не збудовано жодного! Навіть проекти відсутні!”, – написав Володимир Омелян.

До 2019 року новини про розбудову інфраструктури аеропортів і регулярні рекорди з обслуговування посажиропотоку українськими аеропортами Мyrotvorets.news повідомляв чи не щодня. Ми “підняли” новини за 2018-2019 роки і можемо підтвердити, що злітно-посадкова смуга Одеського аеропорту була на фінальному етапі вже у 2018 році, а планувалась до здачі у 2019 р.

Найгірше те, що затримка на два роки запуску добудованої злітно-посадкової смуги окремо взятого українського аеропорту відбувається на фоні дворічних обіцянок про цілі нові аеропорти.

На екваторі президенства Зеленського можна підбивати попередні підсумки перед фінальними заключеннями його результативності.

Для порівняння:

“Завдяки тим діям, які ми зробили за останні три роки, ми маємо фактично збільшення аеропортів у троє. Тобто зараз постійно функціонує 15. І ми хочемо цю цифру довести до 25, щоб мінімум в кожному обласному центрі було одне летовище. Це можна зробити у наступні 5 років, – повідомляв у 2019 році міністр інфраструктури Володимир Омелян.

Наразі лише таке:

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.