“Нова Пошта” за перше півріччя відкрила понад 1200 нових відділень в Україні та наростила обсяги доставки


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

Група компаній “Нова Пошта” у січні-червні 2019 року відкрила більше ніж 1200 нових відділень, збільшивши їх загальну кількість до 4 тис., йдеться в повідомленні прес-служби групи, повідомляє Інтерфакс-Україна.

“Основна “фішка” мережі – точки присутності відкриваються в селах і невеликих населених пунктах. Це важливо, адже все більше людей економить час та гроші, замовляючи доставку з онлайн-магазинів. Крім того, розвиток мережі “Нова Пошта” допомагає заробляти місцевим підприємцям – вони можуть відкривати пункти безпосередньо у себе в магазинах”, – повідомив директор “Нова Пошта” Олександр Бульба.

У січні-червні 2029 року група компаній “Нова Пошта”:

  • доставила близько 100 млн посилок, вантажів і документів,
  • її послугами скористалися понад 8 млн клієнтів,
  • середній показник готовності рекомендувати компанію (NPS) зріс до 73% у червні-2019,
  • а показник задоволеності сервісом (CSI) досяг 8,7 балів із 10 можливих.

Нагадаємо:

За даними “Нової пошти”, приблизно вдвічі зросла кількість користувачів, які оформляють та оплачують посилки через свій смартфон.

У компанії також зазначили, що українці почали активніше замовляти товари через інтернет не лише всередині країни, але і за кордоном.

За перше півріччя-2019 група компаній “Нова Пошта” перерахувала до бюджетів усіх рівнів понад 2 млрд грн податків і зборівна 35% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

  • Заснована у 2001 році ГК “Нова Пошта” є лідером на ринку експрес-доставки в Україні. Мережа компанії перевищує 3,3 тис. відділень у всій країні.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *