Нова армія: Військовослужбовцям 92-ї бригаді вручили не просто квартири, а цілих два будинки


Міністр оборони України Степан Полторак розмістив на своїй сторінці у Фейсбук повідомлення про вручення військовослужбовцям 92-ї бригади ордерів на нові квартири.

Вчора (29 грудня 2018 р. – прим. Мyrotvorets.news ) в Чугуєві, 92-й бригаді ми вручили вже не просто квартири, а цілих два будинки. У наступному році плануємо здати стільки ж, у тому числі гуртожитки для сержантів, – написав міністр.

Він також зауважив, що другий спосіб вирішення житлової проблеми полягамиме в можливості отримувати компенсацію від держави за піднайом військовослужбовцями житла.

При цьому порядок оформлення документів стане максимально спрощеним. Слід буде надати лише три довідки, а саме: рапорт на отримання компенсації, довідку про склад сім’ї і довідку про відсутність житла. Раніше ця процедура тривала надто довго, і право на грошову компенсацію мали виключно офіцери. Зараз таке право надаватиметься також військовослужбовцям — контрактникам, – зауважив Степан Полторак.

Командири рот, начальники штабів батальйонів, командири батальйонів і офіцери управління бригади – всього 80 офіцерів 92-ї бригади отримали квартири у двох будинках у селі Клугино-Башкирівка, де дислокується частина. Восени наступного року буде вводиться третій будинок на 40 квартир – ще 40 офіцерів бригади оотримають житло, – повідомляє Український мілітарний портал.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *