Нова армія: Продовольче і речове забезпечення ЗСУ та його контроль – чого вдалось досягти за 2018 рік


Співробітник Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення Збройних Сил України, в минулому офіцер 72-ї бригади ЗСУ Сергій Місюра, написав у Facebook про результати роботи управління за 2018 р.

Довідково: Головне управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ(ГУ РСМЗ ЗСУ), підрозділ міністерства оборони України,було створене в 2015 році, як Центр розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ, на основі волонтерського десанту в МО України, який діяв від 2014 року. В2016 році центр було перетворено на Головне управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ.

Одне маленьке, але горде Головне управління плідно працювало увесь 2018 рік та може показати гарні результати! – написав він.

Сергій Місюра зауважив, що в умовах скрутного фінансування та відсутності усіх необхідних фахівців для вирішення викликів, що постали в умовах формування нової армії під час воєнних дій, ці “монстри глобально для ЗСУ змогли зробити”:

  • вже 73 частини на #НоваСистемаХарчування за каталогом продуктів. Це майже всі бойові бригади та навчальні заклади. (Не вистачило 128 і 5х бригадам). В 2019 році мають вже всі решта Збройних Сил перейти;
  • збільшили варіативність раціонів сухпайків. Тепер нові пайки будуть з терміном на 2 роки зберігання;
  • в 2019 році в військах будуть нові – бронік, берці, каска, маскувальний костюм, для снайперів, пожежний, для екіпажів бойових машин і багато чого іншого! Багато апгрейдів існуючих зразків речового майна. Зміна кольору усього спорядження – тепер буде не олива грін, а всюди піксель (ММ-14);
  • центри управління контролю якості речового майна прийняли загалом 7 814 130 одиниць, та не прийняли через брак на суму 223 099 378 гривень;
  • наші фахівці контролю харчування і ветеринарної медицини провели перевірку частин аж 221 раз! – йдеться в повідомленні.

Ознайомитись більше і детальніше про контроль харчування і ветеринарну медицину.

Ознайомитись більше і детальніше про речове забезпечення ЗСУ.

Ознайомитись більше і детальніше про контроль прийому речового забезпечення.

Ознайомитись більше і детальніше про продовольче забезпечення ЗСУ.


Новий, 2019 рік тільки почався, а в нас вже є багато завдань і викликів для подальшого реформування армії!
Слава ЗСУ! – додав Сергій Місюра.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *