Нібулон завершує будівництво вже третього потужного терміналу


Понад 1000 будівельників як одна велика команда сьогодні одночасно працюють на будівельному майданчику. Реалізуючи черговий інвестиційний проект з будівництва потужного перевантажувального терміналу. Компанія «НІБУЛОН» не лише забезпечує роботою близько 70 підрядних організацій, а й підприємства інших важливих галузей економіки нашої країни, що сприяє їхньому розвитку. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Наразі підрядні організації ТОВ ПБК «Укрдобробуд» та ТОВ «Взаємодія» завершують улаштування фундаментів під металеві ємності, монтаж яких активно триває на будівництві. Загалом монтажникам таких організацій, як «Спецмонтажінжиніринг», «Інтеграл», «Зернова столиця – Інжиніринг» доведеться зібрати близько 750 тонн металоконструкцій (20 ємностей загальною місткістю 76 тис. тонн).

Усі роботи контролюються особисто шеф-монтажником від італійської компанії-постачальника Frame.  

Усього ж за час будівництва потужного вже третього підприємства ТОВ СП «НІБУЛОН» в Запорізькій області буде змонтовано 3640 тонн металоконструкцій.

До кінця цього тижня підрядники вже мають закінчити всі оздоблювальні роботи в адміністративно-лабораторному корпусі, їдальні та пожежному депо і майстерні, після чого розпочнеться їх умеблювання та створення належних робочих умов для колективу філії «Тернівська», який налічуватиме 120 працівників, здебільшого із числа місцевого населення.

Найскладніше завдання, що сьогодні стоїть перед будівельниками, – це будівництво 29,4 тис. кв. м внутрішніх бетонних під’їзних шляхів й стоянки для відстоювання автотранспорту тощо, що ускладнювалось останнім часом несприятливими погодними умовами. Однак роботи продовжують виконуватися відповідно до поставлених строків, без суттєвих затримок.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *