«Нібулон» отримав дозвіл від «Укрзалізниці» і вивів на залізничні колії власний локомотив


«НІБУЛОН» придбав локомотив та отримав дозвіл від АТ «Укрзалізниця» на подачу та забирання вагонів компанії із залізничної станції Миколаїв-Вантажний.

Уже більше десяти років «НІБУЛОН» успішно розбудовує сучасну логістичну систему України, активно переорієнтовуючи вантажоперевезення з автошляхів на річки та залізницю. Завдяки цьому компанії вдається мінімізувати обсяги прийнятого з вантажівок збіжжя і, таким чином, зберегти українські дороги та покращити екологію різних регіонів країни.

Натомість з кожним роком показники роботи вантажних суден та вагонного парку компанії тільки зростають. Таким чином, уже сьогодні 60 % вантажів компанія транспортує водою (близько 4 млн тонн на рік), 30 % – залізницею, і лише 10 % – автотранспортом. Проте, для компанії це зовсім не межа.

У компанії продовжують формувати й залізничний парк компанії. Так, минулого року «НІБУЛОН» придбав локомотив ТГМ 4. До цього часу він виконував лише вантажні маневри на території морського перевантажувального термінала компанії в Миколаєві. Тепер, отримавши відповідний дозвіл від АТ «Укрзалізниця», тепловоз  «НІБУЛОН» виконуватиме весь комплекс робіт по подачі і забиранню вагонів зі станції Миколаїв-Вантажний до перевантажувального терміналу компанії, оптимізуючи власну роботу та заощаджуючи кошти. 

Також у Нібулоні нагадали, що у 2019 році для огляду, ремонту та мийки тепловозів у Миколаєві компанія збудувала та ввела в експлуатацію пункт технічного обслуговування залізничного транспорту.

Джерело

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *