Некомерційний вантаж зустрічав Коболєв: Нафтогаз придбав 200 тонн гуманітарної допомоги на 500 млн грн


Літаки Ан-225 «Мрія» та Ан-22 «Антей» на замовлення Групи Нафтогаз доставили в Україну понад 140 тонн медичного обладнання та засоби індивідуального захисту для медичних закладів, повідомили у Департаменті з комунікацій НАК «Нафтогаз України».

Як повідомив голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв, сумарно весь вантаж коштує близько пів мільярда гривень, а ціна одного костюма – 15 дол. США. Мова йде про 500 тис. захисних костюмів, 700 моніторів пацієнта, 50 мобільних цифрових рентгенапаратів та 50 портативних УЗД-пристроїв. Весь вантаж безкоштовно розподілять між медичними закладами в координації з МОЗ та керівництвом областей.

Зазначається, що компанія очікує на прибуття ще 60 тонн вантажу до 2 червня.

Весь перелік техніки та матеріалів сформували за результатами багаторазових консультацій з експертами, зокрема, з представництвом ВООЗ в Україні, та узгодили із Міністерством охорони здоров’я України.

«Група Нафтогаз з початку карантину придбала найрізноманітніші засоби захисту більш ніж на 12 млн грн. Та цією допомогою ми не обмежилися. Зважаючи на обсяги необхідної сертифікованої продукції та брак часу, на жаль, ми не мали можливості придбати її в українських виробників. Тож звернулись до наших партнерів — китайських державних корпорацій, посольства КНР в Україні…», — розповів Андрій Коболєв.

Група Нафтогаз з початку карантину активно долучилась до протидії коронавірусу: станом на 4 травня підприємства Групи надали допомогу на понад 12,3 млн гривень медикам та громадам в регіонах присутності.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *