Некеровані ракети РС-80 від ДАХК “Артем”успішно пройшли один з етапів Державних випробувань


Некеровані ракети РС-80 від ДАХК “Артем”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, успішно пройшли один з етапів Державних випробувань, які проводяться Державним науково-дослідним інститутом випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки Міністерства оборони України, – повідомляє прес-служба УкрОборонПрому.

Під час триденних випробувань, які проходили на одному з військових полігонів на Чернігівщині, було підтверджено відповідність РС-80 основним тактико-технічним характеристикам та можливість їх застосування з вертольотів.

Для всебічної перевірки за різних умов було здійснено пуски майже 300 одиниць РС-80, проведено перевірки на безпеку при використанні, включаючи обстріл з автоматичної зброї, стендові випробування двигуна та інші тести.

Зазначається, що на ДАХК “Артем” вже готова чергова партія ракет РС-80 для проведення завершального етапу Державних випробувань, за результатом яких має бути ухвалено рішення про посилення українського війська новою зброєю.

80-міліметрові ракети РС-80 мають надзвукову швидкість польоту та спроектовані для озброєння вертольотів, літаків, а також наземних платформ. На сьогодні, окрім авіації, використання таких ракет вже заплановано у деяких нових видах бойової техніки. Наприклад, українсько-польському проекті ZRN-01 Stokrotka, яка є результатом співпраці ДК “Укроборонпром” з одним з найбільших приватних об’єднань оборонно-промислового комплексу Польщі “WB Group”.

Окрім того, для забезпечення найбільш ефективного знищення цілей конструктори ДАХК “Артем” передбачили оснащення РС-80 різними бойовими частинами та детонаторами.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.