Неймовірна знахідка у Шотландському високогір’ї


Про неймовірну знахідку у Шотландському високогір’ї розповіли у Консульстві України в Единбурзі.

Є в українців свій символ, своє карбування, за яким нас пізнають по всьому світу.

Українську символіку російський загарбник нищив впродовж віків, випалював і намагався стерти з лиця Землі. Та не вдалось. Український тризуб, як потужний код нації, в якому і велична історія, і дороговказ нащадкам, проростає з землі в прямому і переносному значенні.

Двометровий ТРИЗУБ, створений колишніми військовополоненими українцями у 1949 році, був знайдений у 2019 році поблизу міста Dingwall і відновлений Богданом і Наталією Настюк, – йдеться в повідомленні.

Варто згадати, що Україна – єдина держава, чий герб є в соборі Петра і Павла в Ватикані.

Тому Росія впродовж всієї історії намагається знищити наші символи. Нагадаємо скандал 2019 року у Великобританії, коли антитерористичний відділ поліції включив державний Герб України в список небезпечних символів в рамках кампанії боротьби проти екстремізму.

І не дивно, якщо ми шукаємо тризуб не як Герб, а лише як символ, то ми знаходимо інформацію, що це – символ екстремістської організації. На жаль, у Вікіпедії, куди вірогідно і зайшов звичайний британський клерк, який шукав екстремістську символіку, зовсім немає статті про історію українського Гербу, – пише Український інститут майбутнього у своєму телеграм-каналі.

То ж тут добре видно провальну роботу України в інформаційному просторі в світі. Що і не дивно, якщо згадати силу впливу Росії на Україну до кінця 2013-го року.

Але Земля продовжує віддавати нам скарби з нагадуванням, що Україна була є і буде, попри вікові намагання московії знищити нашу національну ідентичність, стерти пам’ять і спотворити історію.

Зокрема нещодавно на Житомирщині знайдений скарб, який фахівці називають не просто унікальним, вони додають слово «диво», описуючи те, що сталося.

«ДИВО-ЗНАХІДКА, ЯКОЇ НЕ БУЛО 150 РОКІВ»: “ЧИМ БІЛЬШЕ ЗНАХОДИТИМО ТРИЗУБІВ, ТИМ БІЛЬШЕ СИПАТИМЕМО СІЛЬ В ОЧІ НАШОМУ НЕРАДИВОМУ СУСІДУ”

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *