НЕЙМА: ми знали…


А ВИ ДУМАЛИ, ЩО МОЖЕ БУТИ ПО-ІНШОМУ? 😊😜

Ну звісно ж, що МИРОТВОРЕЦЬ знав про танкер і їого маневри з 22.07.2019р., спостерігав, як він йшов по Дунаю, “хвилювалися”, коли переходив на румунську сторону, а потім “раділи” його поверненню в наші територіальні води.

Ми нічого не писали і мовчали, щоб не дай боже не завадити роботі ДПСУ та іншим Державним органам України (СБУ, ГПУ), але вже 24.07 Миротворець підготував відповідний матеріал, який був опублікований вже після того, як на якомусь одеському сайті з’явилося перше повідомлення про затримання танкеру (до речі, дуже схоже на злив з тих самих державних органів). Тільки після цього ми вже виклали наш матеріал тут:
https://myrotvorets.news/neima-my-znaly/

Дуже втомилися за вчорашній день, бо рівень ікзпердної думки просто зашкалював. Ми вимушені були всю ту брєдятину читити та, у межах можливого роз’яснювати ситуацію.

Неприємно бачити як маніпулятори вкидають ті чи інші меседжі, а люди проникаються, привласнюють собі ці вкиди та розносять їх вже наче як свої думки. А потім це все кодло масово обговорювало, як путін буде міняти наші кораблі на цей облізлий танкер.

Один політично заангажований головний редактор так піарив нову владу, що ми дізналися як Зеленський особисто приймав рішення про затримку танкера.

Для нас це виглядає просто жахливо, тому що ми розуміємо як працюють державні органи.

В Україні давно відкрито кілька кримінальних справ, де фігурує цей танкер. В цих стравах також розглядається блокування ним Керченської протоки, незаконні судозаходи в закриті порти окупованого Криму, діяльність компанії Ювас-Транс.

Україна не росія, де рішення приймає цар. В Україні діють Закони. Саме тому судно-порушник має бути затриманим відразу як з’явиться в наших водах, це має працювати автоматично, незалежно від політичної позиції чи думки.

Якщо б судно зайшло в наші територіальні води та повернуло б назад, це був би великий скандал (ми теж обов’язково взяли б участь – чому не затримали? 🙂 .

Що зробили наші прикордонники? В даному випадку було прийнято рішення чекати, поки танкер сам не прийде в Ізмаїл. Цинічно і прагматично. Навіщо катери гнати х.з. куди, вертольоти піднімати? Хай миша у мишоловку сама зайде, а там малими силами спокійно її запакуємо разом з СБУ та ГПУ.

І весь цей час, принаймні з 22 липня, коли НЕЙМА (нове ім’я: NIKA SPIRIT, IMO: 8895528) підійшла до гирла Дунаю, а може й раніше, якщо прикордонники слідкували за ним з моменту виходу з порту Кавказ.

До речі, ті ж самі політично заангажовані чомусь пишуть, що судно прийшло в Ізмаїл з Керчі. Це маячня, НЕЙМА знаходилась в порту Кавказ з 15:30 27.06 по 01:01 18.07, як видно з бази судозаходів в порти рф.

В Керчі НЕЙМА знаходилась з 16.01.2017 принаймні до січня 2019 року, коли це заставне майно збанкрутілої компанії було продано невдахам з Геленджику, тоді судно точно знаходилось на КСРЗ – керченський судноремонтний, який належить компанії Ювас-Транс.

Ну і ще пишуть, що про операцію знало мінімум 20 осіб, і ніхто не злив. Додайте до цієї кількості сюди ще нашу групу SeaKrime з Центру Миротворець, яка працює з жовтня 2016 року над фіксацією незаконних судозаходів в закриті порти захопленого російським агресором Криму та інформаційною протидією окупантам та їх посібникам.

Центр “Миротворець” з середини 2016 року оприлюднив понад 340 розслідувальських статей з доказами, зібрав десятки тисяч документів, за якими працюють державні правоохоронні органи України.

Саме тому, що мі працюємо з документами що пов’язані з цією тематикою, ми у курсі подій на морі.

Джерело

Ну звісно ми знали про танкер, спостерігали як він йшов по Дунаю, хвилювалися, коли переходив на румунську сторону, а…

Posted by Катерина Яресько on Thursday, July 25, 2019

Donate to Myrotvorets

1 коментар до “НЕЙМА: ми знали…

  1. Але так і незрозуміло з чим до Ізмаїлу зайшов цей танкер – може він Україні нафту привіз чи інший корисний груз, а його затримали щоб вантаж віджати, він що пустий зайшов і його затримали за те, що блокував в керченській протоці українські катери, але нашо він пустий прийшов до Ізмаїлу, а якщо повний, і нам щось корисне привіз, нашо його затримали, хоч би хоч Возив нам нафту, і цим зменшив свою провину, а так РФ нам ще й санкції влаштує, які добавлять шкоди, і новини подали так ніби Зеленський дав особистий наказ затримати танкрр, це схоже на піратство з боку президента, звичайно Зеленський тепер має скласти повноваження, якщо він давав наказ, і сісти до в’язниці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *