Не волати у соцмережах, а допомагати ДПСУ і Миротворцю захищати Україну


Керівник відділу з питань взаємодії із ЗМІ ДПСУ Андрій Демченко:

громадяни України можуть повідомляти в прикордонслужбу про можливі випадки незаконного відвідування окупованих територій, і це стане підставою для вивчення кожного конкретного випадку.

Наразі у нас на контролі перебуває понад 4000 осіб через можливе відвідування Криму. Якщо говорити про тих, кому вже виписали заборону, то тільки той орган, який це зробив, може зняти її“, – сказав він.

Демченко нагадав, що приїзд до Криму не через адміністративний кордон між материковою частиною України та анексованою територією є порушенням, оскільки згідно з постановою Кабінету міністрів інші пункти пропуску на півострів не функціонують.

Відмова у в’їзді в Україну стосується іноземців, а громадян України притягають до адміністративної відповідальності“, – пояснив представник Держприкордонслужби України.

Центр “Миротворець в свою чергу нагадує, що також здійснює громадський контроль за діяльністю ДПСУ і допомагає їм фіксувати дані про порушників Державного кордону України.

Як відправляти відомості про порушникив Державного кордону України, детально розписано на нашому сайті за цим посиланням.
Пряме посилання тут – ДОДАТИ В РАБИ

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *