Нацгвардія отримала 62 одиниці спецтехніки


22 грудня відбулося урочисте вручення військовослужбовцям Національної гвардії України сертифікатів та ключів від нових 62 спеціалізованих автомобілів для виконання завдань за межами пункту постійної дислокації.

Про це повідомляє Defense Express.

Зокрема, гвардійцям передали 4 спеціальні автомобілі на базі шасі “МАЗ – 6317”, що призначені для забезпечення виконання завдань групою оперативних чергових та черговою зміною командних пунктів за межами пункту постійної дислокації.

Кузов-фургон автомобіля на базі шасі “МАЗ – 6317” складається з двох відсіків: відсік чергової зміни КП та відсік для зміни оперативних чергових. Автомобілі обладнані переговорними пристроями – для забезпечення зв’язку між відсіками, дизельними генераторами потужністю 5 кВт, автономними рідинними опалювачами, кліматичним устаткуванням. У кузов-фургоні прокладено комунікації, які дають можливість встановлення додаткових засобів зв’язку.

Також було передано 58 спеціалізованих мікроавтобусів на шасі автомобіля “Ford Transit” для виконання завдань з охорони громадського порядку.

Мікроавтобуси мають 13 посадкових місць і оснащені бортовими комп’ютерами, цифровим зв’язком, відеореєстраторами, світло-акустичними панелями, сигнально-гучномовними пристроями, а також захисними решітками лобового скла, вікон, ліхтарів та силовим бампером. Вони виготовлені коштом державного бюджету.

Відомо, що 16 мікроавтобусів відправляться в Одеську область, 10 – у Львівську, по 7 – у Харківську та Дніпропетровську, а решта 18 машин залишаться у столичних гвардійців.

Раніше повідомлялось, що НГУ отримала два рухомі пункти управління на шасі МАЗ-6317, а спецпризначенці-гвардійці отримали на озброєння пістолет Glock 17 Gen 4.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *