НАТО ЛІТАКОМ АН-124 ДОСТАВИВ 100 ТОНН МЕДДОПОМОГИ У ЧЕХІЮ


НАТО в рамках програми Strategic Airlift International Solution (SALIS) використовує український літак АН-124 для доставки медичного обладнання з Китаю до Чеської Республіки та Словаччини.

Про це повідомила прес-служба Північноатлантичного Альянсу, передає DefenseExpress.

«Вантажний літак, який перевіз медичне обладнання з Китаю, приземлився в аеропорту Пардубіце (Pardubice) в ніч на 25 березня 2020 року. Літак АН-124, один з найбільших транспортних літаків, побудованих за весь час, був задіяний завдяки програмі стратегічних перевезень НАТО SALIS (Strategic Airlift International Solution), яка надає країнам-учасницям програми доступу до тяжких транспортних літаків», – йдеться в повідомленні.

На замовлення уряду Чеської Республіки, за допомогою літака Ан-124 «Руслан» з КНР були доставлені понад 100 тонн обладнання, включаючи мільйони масок, захисних рукавичок і костюмів.

Це був вже другий такий рейс до Чеської Республіки. Наступні рейси з доставки таких гостро необхідних вантажів в інтересах Чеської Республіки та Словаччини сплановані на наступні кілька днів.

Нагадаємо, АНТОНОВ УКЛАВ НОВИЙ КОНТРАКТ НА АВІАПЕРЕВЕЗННЯ ДЛЯ НАТО ВИТІСНИВШИ РОСІЮ

Варто зазначити, що ДП «Антонов» в січні 2019 року уклало контракт з НАТО в рамках продовження співробітництва за програмою Strategic Airlift Interim Solution (SALIS) щодо виконання стратегічних вантажних авіаперевезень в інтересах країн НАТО та ЄС. Відповідний контракт на використання важких транспортних літаків Ан-124-100 «Руслан» в рамках SALIS був продовжений строком до 31 грудня 2021 року.

Відповідно до контрактних зобов’язань, починаючи з 01 січня 2019 року ДП «Антонов» надає два літаки Ан-24-100 «Руслан» на постійній основі для виконання авіаперевезень в інтересах учасників програми SALIS.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *